gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні339
mod_vvisit_counterВчора883
mod_vvisit_counterЗа тиждень339
mod_vvisit_counterПопередній тиждень7899
mod_vvisit_counterЗа місяць21600
mod_vvisit_counterПопередній місяць44870
mod_vvisit_counterЗагальна2950598

Зараз (20 хвилин назад): 14
Ваш IP: 18.208.159.25
,
Сьогодні: 2019-10-20 11:52

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


ЮНІ ТЕХНІКИ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА ЗМГАЛИСЬ У ВПРАВНОСТІ

26 січня 2019 року Рівненський міський центр творчості учнівської молоді (директор Сосновчик Т.О.) провів міські змагання з початкового технічного моделювання серед молодших школярів міста, які проводяться щорічно 12 років. Змагання проходили на базі Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» (директор Куделя П.І.) і зібрали 17 команд (32 учасники) із 13 закладів загальної середньої освіти м.Рівного.

Програмою змагань було передбачено: проведення теоретичного заліку, виготовлення моделі транспортної техніки, виготовлення літаючої моделі планера та участь у змаганнях на дальність польоту в приміщенні

При оцінюванні учасників враховувались правильні та чіткі відповіді з теорії, якість вирізання, складання та склеювання,  виконання транспортної техніки та планера. Цьогоріч переможцем стала команда ЗОШ №22 - І місце, ІІ місце виборола команда НВК «Колегіум», ІІІ місце розділили три школи: ЗОШ №№10, 11 та НВК №17. Переможці нагороджені відповідними грамотами, всі учасники сертифікатами.

У березні кращі гуртківці будуть захищати честь міста на обласних змаганнях з ПТМ.

Бажаємо успіхів юним технікам!

Іван Іщук, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"