gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні108
mod_vvisit_counterВчора1360
mod_vvisit_counterЗа тиждень5351
mod_vvisit_counterПопередній тиждень7144
mod_vvisit_counterЗа місяць23911
mod_vvisit_counterПопередній місяць31532
mod_vvisit_counterЗагальна2873767

Зараз (20 хвилин назад): 11
Ваш IP: 3.83.192.109
,
Сьогодні: 2019-08-23 03:23

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


ЮНІ ТЕХНІКИ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА ЗМГАЛИСЬ У ВПРАВНОСТІ

26 січня 2019 року Рівненський міський центр творчості учнівської молоді (директор Сосновчик Т.О.) провів міські змагання з початкового технічного моделювання серед молодших школярів міста, які проводяться щорічно 12 років. Змагання проходили на базі Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» (директор Куделя П.І.) і зібрали 17 команд (32 учасники) із 13 закладів загальної середньої освіти м.Рівного.

Програмою змагань було передбачено: проведення теоретичного заліку, виготовлення моделі транспортної техніки, виготовлення літаючої моделі планера та участь у змаганнях на дальність польоту в приміщенні

При оцінюванні учасників враховувались правильні та чіткі відповіді з теорії, якість вирізання, складання та склеювання,  виконання транспортної техніки та планера. Цьогоріч переможцем стала команда ЗОШ №22 - І місце, ІІ місце виборола команда НВК «Колегіум», ІІІ місце розділили три школи: ЗОШ №№10, 11 та НВК №17. Переможці нагороджені відповідними грамотами, всі учасники сертифікатами.

У березні кращі гуртківці будуть захищати честь міста на обласних змаганнях з ПТМ.

Бажаємо успіхів юним технікам!

Іван Іщук, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"