gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні650
mod_vvisit_counterВчора1282
mod_vvisit_counterЗа тиждень7362
mod_vvisit_counterПопередній тиждень13210
mod_vvisit_counterЗа місяць16431
mod_vvisit_counterПопередній місяць71923
mod_vvisit_counterЗагальна3388467

Зараз (20 хвилин назад): 21
Ваш IP: 3.234.241.200
,
Сьогодні: 2020-07-11 15:37

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Сучасна література Рівненщини. Шлях до школярів

Що б там не говорили, але сучасні учні  все-таки цікавляться літературою, правда, сучасною, динамічною та актуальною для них. Саме тому вчителі української літератури Рівного в січні 2019 року розпочали роботу над створенням нової програми «Літературна Рівненщина» для закладів загальної середньої освіти. Перша зустріч майбутніх укладачів та консультантів відбулась на базі Рівненської ЗОШ №16 (директор Лариса Шавловська).

До зустрічі було залучено консультантів з питань дитячої літератури: Ірину Баковецьку-Рачковську, голову Спілки письменників Рівненщини, Лілію Овдійчук, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри української мови та літератури МЕГУ ім. Ст. Дем’янчука, Світлану Васюту, кандидата педагогічних наук, учителя Рівненського НВК №19, Віту Линник, керівника міського фан-клубу сучасної книги, учителя Рівненської ЗОШ №22,  а також 25 педагогів-словесників з різних закладів міста, які  жваво обговорювали всі запропоновані та представлені варіанти. Ґрунтовну методичну консультацію щодо особливостей створення програми упродовж зустрічі надавав  (та  буде надавати й надалі) Микола Піддубний, методист кабінету суспільно-гуманітарних предметів Рівненського ОІППО.

Для створення атмосфери «занурення»  в дивосвіт рівненського краю директор ЗОШ №16, учитель української мови та літератури Лариса Шавловська провела пізнавальну екскурсію тематичними кабінетами закладу, кожен з яких яскраво демонструє одну із граней Рівненщини: чи то природничу, чи історичну, чи літературну…

Діяльність новоствореної творчої групи спланована орієнтовно на два роки. Якщо у вас є пропозиції щодо урізноманітнення та осучаснення літератури рідного краю в закладах освіти, звертайтеся!


Галина Коломис, методист КУ «РММК»