gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні130
mod_vvisit_counterВчора1360
mod_vvisit_counterЗа тиждень5373
mod_vvisit_counterПопередній тиждень7144
mod_vvisit_counterЗа місяць23933
mod_vvisit_counterПопередній місяць31532
mod_vvisit_counterЗагальна2873789

Зараз (20 хвилин назад): 9
Ваш IP: 3.83.192.109
,
Сьогодні: 2019-08-23 03:59

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Навчання вчителів основ здоров`я та захисту Вітчизни завершено!

Вчителі Основ Здоров`я та Захисту Вітчизни закінчили навчання за програмою позашкільної освіти еколого-натуралістичного (медичний профіль) та військово-патріотичного напряму «Умій врятувати життя».

Авторами - розробниками програми стали: інструктор тактичної медицини, керівник ГО «РІВНЕ-ТАКМЕД» Воронцова Тетяна Вікторівна;

Волошин Ігор Іванович, інструктор тактичної медицини ГО «РІВНЕ-ТАКМЕД»; Гапанчак Сергій Борисович, учитель предмету «Захист Вітчизни» та керівник гуртка військово-патріотичного напряму позашкільної освіти Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 Рівненської міської ради та Іщук Іван Мирославович, методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет» Рівненської міської ради, учитель основ здоров`я.

Новизною програми, за якою навчались вчителі, а в подальшому учні, зацікавлені педагоги є використання іноземного досвіду (протоколів) домедичної допомоги та  методики викладання матеріалу. В теоретичному викладі матеріалу передбачано використання інтерактивних форм навчання, що базуються на діяльнісному підході та тренінгових методиках. Закріплення теоретичних знань відбувалося в ході практичних занять із використанням сертифікованих манекенів, які імітують постраждалу особу та спеціальних засобів для надання домедичної допомоги (турнікетів, джгутів, бандажів першої медичної допомоги, клапанів для проведення серцево-легеневої реанімації  (СЛР).

В основу навчальної програми покладені міжнародні протоколи надання домедичної допомоги згідно курсу BLS (basic life support – базова підтримка життя) та досвід ГО «РІВНЕ-ТАКМЕД».

Метою навчальної програми є свідоме формування знань та навичок з домедичної допомоги згідно курсу BLS.

Навчальна програма вже реалізується у гуртках еколого-натуралістичного (медичний профіль) та оздоровчого напряму  «Умій врятувати життя» та спрямована на підлітків віком від 14 до 17 років.

Основні завдання, які поставили тренери-практики навчальної програми успішно реалізовано, а саме:

- сформовано почуття відповідальності за своє життя та життя оточуючих;

- набуто теоретичні знання з домедичної допомоги;

- ознайомлено із засобами надання домедичної допомоги; складом аптечок – автомобільної, домашньої, туристичної; алгоритмом надання домедичної допомоги згідно з протоколом BLS;

- практично відпрацьовано набуті теоретичні знання на сертифікованих навчальних засобах.

А як результат тижневої праці – вручення 30 учасникам навчань сертифікати та 11 закладів освіти вже отримали сертифіковані манекени, які імітують постраждалу особу та спеціальні засоби для надання домедичної допомоги (турнікети, джгути, бандажи першої медичної допомоги, клапани для проведення серцево-легеневої реанімації). Працюймо!


Наталія Букша, методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет»