gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2019

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні921
mod_vvisit_counterВчора1230
mod_vvisit_counterЗа тиждень4649
mod_vvisit_counterПопередній тиждень7418
mod_vvisit_counterЗа місяць31840
mod_vvisit_counterПопередній місяць44779
mod_vvisit_counterЗагальна2813640

Зараз (20 хвилин назад): 22
Ваш IP: 3.90.204.40
,
Сьогодні: 2019-06-27 16:18

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


“Рівненська обласна фітосанітарна лабораторія”

02 січня 2019 року учителі біології міста мали змогу побувати та познайомитися з роботою державної установи “Рівненська обласна фітосанітарна лабораторія”.

Не дивлячись на свій незначний час існування, Рівненська фітолабораторія сягає своїм корінням значних глибин, адже в основі її створення стали Державна інспекція захисту рослин Рівненської області та Державна інспекція з карантину рослин по Рівненській області.

Учителі-біологи знайомилися з основними методами експертиз, що проводять спеціалісти установи. Зокрема, це:

бактеріологічна експертиза для виявлення та визначення у лабораторних умовах регульованих та інших збудників бактеріальних захворювань в рослинах, продуктах рослинного походження з метою запобігання або обмеження будь-якої шкоди внаслідок занесення або поширення шкідливих організмів на території України.

гербологічна експертиза для  виявлення та визначення у лабораторних умовах засміченості регульованими та іншими видами бур’янів.

ентомологічна експертиза для визначення у лабораторних умовах регульованих та інших шкідливих комах і кліщів.

мікологічна експертиза для виявлення  регульованих та інших збудників грибкових захворювань.

- фітогельмінтологічна експертиза дає можливість визначити у лабораторних умовах регульованих та інших видів фітопаразитичних нематод.

Цікаво було послухати про проведення аналізу ризику шкодочинності та визначення карантинного значення виявлених організмів, розробку та надання рекомендацій по здійсненню заходів, спрямованих на їх локалізацію та ліквідацію. Спеціалісти закладу надали фахові консультації з питань карантину та захисту рослин та дали відповіді на всі питання, що цікавили вчителів.

Наталія Букша, методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет»