gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1484
mod_vvisit_counterВчора1075
mod_vvisit_counterЗа тиждень1484
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9740
mod_vvisit_counterЗа місяць32041
mod_vvisit_counterПопередній місяць42725
mod_vvisit_counterЗагальна2693166

Зараз (20 хвилин назад): 62
Ваш IP: 52.206.226.77
,
Сьогодні: 2019-03-25 20:21

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


За лаштунками драмтеатру

Напередодні новорічно-різдвяних свят учителі зарубіжної літератури мали можливість дізнатися таємниці театрального закулісся, побувавши за лаштунками Рівненського академічного музично-драматичного театру. Тематична екскурсія відбулася у межах клубу «Згарда» 21 грудня 2018 року за сприяння вчителів зарубіжної літератури Рівненського НВК «Колегіум» (директор П.Куделя).

Історію драмтеатру, особливості роботи творчого колективу, анонси улюблених глядачами постановок – про ці та багато інших цікавих моментів педагогам розповіла адміністратор театру пані Анна   Лоєвська. Філологи використали нагоду приміряти перуки, спробувати себе в ролі акторів, костюмерів та театральних критиків… Щиро вдячні пані Анні за позитив та святковий настрій педагоги поспішили, щоб втілювати мистецькі ідеї в шкільне життя.

Галина Коломис, методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет»