gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1487
mod_vvisit_counterВчора1075
mod_vvisit_counterЗа тиждень1487
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9740
mod_vvisit_counterЗа місяць32044
mod_vvisit_counterПопередній місяць42725
mod_vvisit_counterЗагальна2693169

Зараз (20 хвилин назад): 64
Ваш IP: 52.206.226.77
,
Сьогодні: 2019-03-25 20:22

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Науково-педагогічний проект «Інтелект України». Українська мова 5 – 6 класи

Науково-педагогічний проект «Інтелект України» упевнено крокує в 5 – 6 класах  загальноосвітніх закладів міста Рівного. З метою обміну досвідом, ідеями,  думками щодо організації роботи на уроках української мови  в проектних класах зібралися учителі-філологи із 12 закладів освіти міста на методичний брифінг у Рівненському НВК №12 (директор В.Лагодюк).

Філологи 5-6 класів НВК №12 уже другий рік поспіль реалізують проект «Інтелект України», тому із задоволенням ділились досвідом з колегами з інших закладів.  На початку заходу учасники окреслили основні переваги проекту в сфері мовної освіти, також з’ясували, які труднощі виникають у ході реалізації, провели анкетування з найбільш актуальних  питань. Далі вчителі НВК №12 під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи В.Кішеньчук на основі власного досвіду демонстрували, як у ході реалізації проекту перетворити виявлені труднощі в переваги.

Програма заходу та напрацьовані в ході брифінгу рекомендації додаються.


Галина Коломис, методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет»