gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2019

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні866
mod_vvisit_counterВчора1230
mod_vvisit_counterЗа тиждень4594
mod_vvisit_counterПопередній тиждень7418
mod_vvisit_counterЗа місяць31785
mod_vvisit_counterПопередній місяць44779
mod_vvisit_counterЗагальна2813585

Зараз (20 хвилин назад): 20
Ваш IP: 3.90.204.40
,
Сьогодні: 2019-06-27 15:32

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


«Учитель року - 2019»: атмосфера змагань вимоглива, але дружня!

Учитель наче  диригент, його оркестр — маленькі діти. Урок — це чарівний момент, де можна щиро порадіти.

Завершився фінальний етап І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» у номінації «Основи здоровʼя», який гостинно приймав  Рівненський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- спеціалізована спортивна школа  №26 Рівненської міської ради.

В перший конкурсний день учасники  продемонстрували глибину фахових знань, володіння сучасними освітніми технологіями, досвід, інтуїцію, інформаційну та соціальну компетентність у чотирьох конкурсних випробуваннях: «Тестування з фахової майстерності», «Методичний практикум», «Практична робота», «Урок».

Важливою складовою  професійних випробувань  були конкурсні уроки, які за В.Сухомлинським, стали «дзеркалом загальної педагогічної культури вчителя, мірилом його інтелектуального багатства, показником його культури, ерудиції».

Конкурсанти під час уроку основ здоровʼя  у 6 класі «Психоактивні речовини і здоровʼя. Аналіз грошових витрат, повʼязаних зі шкідливими звичками»  створили позитивний емоційний настрій і робочу обстановку в класі, забезпечили високий рівень мотивації навчальної діяльності, застосували різні методи викладання: словесний, наочний, аудіовізуальний, групову роботу та ін. Були використані різноманітні засоби ІКТ, інтернет-ресурс…Учні наводили приклади корисних і шкідливих звичок, розпізнавали позитивні та негативні соціальні впливи, аналізували перебільшену і неправдиву соціальну і комерційну інформацію в рекламі. Цікаво було спостерігати за виробленням алгоритму прийняття зважених рішень щодо необхідності відмови від пропозицій вживання психоактивних речовин.

Захист навчального проекту «Дослідження ринку праці за матеріалами засобів масової інформації» розкрив творчий потенціал учасників та  підтвердив думку про те, що замало бути обізнаним у нових ідеях, потрібно знати, де можна використати ці ідеї в практиці, уміти захопити ними сучасних дітей.

Які ж вони – вчителі основ здоровʼя двадцять першого століття?

Переможцем фінального етапу міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» у номінації «Основи здоровʼя» стала Чорнобай Наталія Миколаївна з Рівненської гуманітарної гімназії. Вчитель не завжди може сказати, де починається і де закінчується вплив на учня. Вона переконана, що навчання – це шлях, і яким буде маршрут, щоб досягнути  кінцевої мети, не можна визначити однозначно. Безперечно тільки те, що коли людина хоче вдосконалюватися, вона не зупиниться на шляху саморозвитку і з кожним новим кроком перед нею відкриватимуться нові можливості. Наталія Миколаївна  впевнена, що конкурс «Учитель року – 2019» збагатить її життя новими знаннями, дозволить відчути нові емоції, пізнати новий досвід і розуміти будь-яку ситуацію  ще  ясніше. Нехай  натхненність перемогою додає наснаги, креативності, щирої віри у благородність обраного за покликанням ремесла, щоб і наступні випробування стали переможними.

Вчитель Рівненського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад»  №17  Рівненської міської ради Приходько Наталія Анатоліївна стала лауреатом на конкурсі. Вона пропагувала  важливість здорового способу життя, використовувала технології толерантного спілкування, релаксопедичні методи, створювала емоційний комфорт та ситуацію успіху, враховувала  індивідуальні стилі навчання.  «Мудрий не той, хто багато знає, а той, чиї знання корисні» - життєве кредо Наталії Анатоліївни.

Тарасов Олександр Васильович  бачить в дитячих очах іскру цікавості, відчуває, наскільки її розуміє кожен учень, уміє побудувати роботу так, щоб і сильніший, і слабший відчули впевненість у власних силах. Своє життя і свою педагогічну діяльність будує на принципах Духовності, Порядності, Добра, Краси, Справедливості…

Конкурсанти - справжні лідери педагогічної громади міста. Найголовніше, аби в кожного з них не згас, а ще яскравіше запалав вогонь таланту, неповторної творчої індивідуальності і майстерності.

Бажаємо всім  учасникам Конкурсу, всім, хто був причетний до його підготовки і проведення, задоволення від життя, тепла, віри в успіх!

Н.Букша, методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет»