gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні387
mod_vvisit_counterВчора1046
mod_vvisit_counterЗа тиждень5695
mod_vvisit_counterПопередній тиждень7735
mod_vvisit_counterЗа місяць21195
mod_vvisit_counterПопередній місяць36784
mod_vvisit_counterЗагальна2838292

Зараз (20 хвилин назад): 11
Ваш IP: 3.81.73.233
,
Сьогодні: 2019-07-20 12:37

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Інклюзивно-ресурсний центр у Рівному відкрито

12 грудня 2018 року відбулося відкриття Комунальної установи «Рівненський інклюзивно-ресурсний центр» Рівненської міської ради.

Центр розпочав функціонувати в приміщенні ЗОШ №24, що на вулиці Гайдамацька,15. Його завдання – не тільки здійснювати комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини з метою визначення рекомендацій щодо програми навчання, але й надавати психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги дітям міста Рівного від 2 до 18 років.

У відкритті взяли участь міський голова Володимир Євгенович Хомко, заступник міського голови Галина Григорівна Кульчинська, начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому Василь Степанович Харковець. На заході були присутні начальник управління освіти і науки РОДА Григорій Миколайович Таргонський, управлінці, методисти, батьки дітей з особливими освітніми потребами.

Відкриття розпочалося із зворушливого виступу дітей, які говорили і співали про людську доброту, милосердя і про те, якою важливою для них є підтримка дорослих.

Захід відбувався у форматі екскурсії-представлення, яке провела директор установи Руслана Миколаївна Майструк. Вона продемонструвала навчально- методичне та технічне забезпечення кабінетів інклюзивно-ресурсного центру, презентувала роботу спеціалістів Центру.

Яскраві кольори приміщень, сучасна поверхня для відображення інформації, стіл для піскотерапії в ресурсній кімнаті, сучасне дидактичне наповнення кабінетів психолога та логопеда, реабілітаційне обладнання для роботи з дітьми з порушеннями опорно-рухового апарату – усе це, на думку директора Центру Руслани Майструк, сприятиме успішній корекції та розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

Батьки цих дітей матимуть змогу спостерігати за роботою корекційних педагогів через сучасну систему відеоспостереження. Перші враження батьків про Центр дуже позитивні, адже вони отримали надію на повноцінне включення їхніх діток у життя школи, суспільства, у самостійне майбутнє. З досвіду роботи вчителів інклюзивних класів закладів освіти міста Рівного, спеціалістів НРЦ «Особлива дитина», ЦРПРСА «Пагінець», таке повноцінне включення можливе за умови співпраці батьків і педагогів, а також сприяння у матеріально-технічному забезпеченні інклюзивної освіти з боку міської влади.

Міський голова Рівного  пообіцяв і надалі всебічно сприяти розвитку інклюзивної освіти в Рівному, адже це ще один крок до побудови демократичного суспільства, гуманного до кожної людини.

Мирослава Жовтан, завідувач міського методичного кабінету