gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні387
mod_vvisit_counterВчора1046
mod_vvisit_counterЗа тиждень5695
mod_vvisit_counterПопередній тиждень7735
mod_vvisit_counterЗа місяць21195
mod_vvisit_counterПопередній місяць36784
mod_vvisit_counterЗагальна2838292

Зараз (20 хвилин назад): 11
Ваш IP: 3.81.73.233
,
Сьогодні: 2019-07-20 12:37

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Засідання педагогічної майстерні класного керівника 9 класу

«Дев'ята школа двері відчиняє, гостинно всіх запрошує у дім…» так розпочалося чергове засідання педагогічної майстерні класного керівника 9 класу, яке відбулося 04 грудня 2018 року.

Методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет» Будько Н.С. до змотивувала всіх присутніх педагогів до цікавої роботи.

На засіданні йшла мова про роль класного керівника в становленні превентивної діяльності в сучасному класному колективі,  про основні засади розвитку превентивного підходу до виховання сучасних підлітків, про використання сучасних технологій превентивного виховання у роботі з учнями та батьками.

Про Роль класного керівника в становленні превентивної діяльності в сучасному класному колективі розповіла заступник директора з виховної роботи Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 Вєтрова Л.В.

Старший інспектор ювенальної превенції відділу превенції Рівненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області Р.В.Лебідь акцентував увагу на кримінальній відповідальності неповнолітніх за скоєння правопорушень.

Інтерактивний клубок порад провели  класні керівники 9 класів Косінська Г.О.,  Шокот Т.В.

Сподіваємося, що засідання педагогічної майстерні класного керівника 9 класу було корисним, адже питання превенції завжди залишається актуальними.


Вєтрова Л.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9