gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1489
mod_vvisit_counterВчора1075
mod_vvisit_counterЗа тиждень1489
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9740
mod_vvisit_counterЗа місяць32046
mod_vvisit_counterПопередній місяць42725
mod_vvisit_counterЗагальна2693171

Зараз (20 хвилин назад): 38
Ваш IP: 52.206.226.77
,
Сьогодні: 2019-03-25 20:23

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


РІВНЕНСЬКІ ШКОЛЯРІ ЗДОБУЛИ ПРАВО ПРЕДСТАВЛЯТИ УКРАЇНУ В АФІНАХ НА WORLD ISF EDUCATIONAL GAMES

З 01 по 04 грудня 2018 року в місті Києві вперше відбувся всеукраїнський багатоетапний спортивно-масовий захід «Cool Games – 2018». Організатор заходу Комітет із фізиного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Мета «Cool Games» - зацікавити дітей до фізичної активності, впровадити нові підходи до проведення уроків фізкультури. Особливістю «Cool Games» є те, що вони не потребують спеціальної підготовки учасників. А одна з головних цілей – започаткувати новий формат проведення уроків фізичної культури, зробити їх яскравими та привабливими для молоді.

В заході брали участь діти віком 9-17 років (три вікових дивізіони).

Команда Рівненської області, яку представляли учні Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» та Рівненської гуманітарної гімназії,  стала чемпіоном в третьому віковому дивізіоні та здобула право представляти Україну  на World ISF Educational Games у грецьких Афінах і Олімпії в березні 2019 року. Готували юних спортсменів до змагань Левенець Олег Іович (НВК «Колегіум»), Примак Сергій Миколайович (НВК «Колегіум», Ковальова Тетяна Миколаївна (РГГ).

Щирі вітання юним спортсменам, їх педагогам та батькам!

Бажаємо успіху!

Іван Іщук, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"