gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні387
mod_vvisit_counterВчора1046
mod_vvisit_counterЗа тиждень5695
mod_vvisit_counterПопередній тиждень7735
mod_vvisit_counterЗа місяць21195
mod_vvisit_counterПопередній місяць36784
mod_vvisit_counterЗагальна2838292

Зараз (20 хвилин назад): 11
Ваш IP: 3.81.73.233
,
Сьогодні: 2019-07-20 12:39

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


У День Збройних Сил України – фінал І туру конкурсу «Учитель року - 2019» у номінації «Захисту Вітчизни»

Номінація «Захист Вітчизни» у рамках Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» відбувається вдруге. Цьогоріч рівненські педагоги, які представляли місто в цій номінації, змагалися у фахових випробовуваннях відповідно до зонального розподілу  в  с.Корнин Рівненського району 05 та 06 грудня 2018 року.

У першому турі конкурсу взяло участь 4 педагоги з різних закладів освіти м.Рівного та Рівненського району. Честь міста захищали Дячок Василь Миколайович, учитель Рівненської української гімназії, та Мороз Іван Валентинович, учитель Рівненської загальноосвітньої школи № 25.

Під час конкурсу вчителі змагалися упродовж двох днів у п’яти випробуваннях: «Практична робота», «Тестування з фахової майстерності», «Проект», «Урок» і «Методичний практикум».

За результатами роботи журі визначено переможця, лауреата та дипломантів конкурсу. Переможцем першого туру конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Захист Вітчизни» став учитель Рівненської української гімназії   Дячок Василь Миколайович, дипломантом визнано Мороза Івана Валентиновича, учителя «Захисту Вітчизни» Рівненської загальноосвітньої школи № 25.

Під час урочистого завершення заходу, яке відбувалося в актовій залі Корнинської школи у форматі популярного шоу «Х-фактор», – його символічно назвали «Освітянським Х-фактором» – наші колеги отримали відповідні нагороди від оргкомітету конкурсу, а всі учасники – приємні емоції від атмосфери заходу та виступів вихованців школи.

Символічно, що фінальний етап першого туру  в номінації «Захист Вітчизни» відбувався в День Збройних Сил України, адже наші вчителі на уроках «Захисту Вітчизни» виховують справжніх патріотів, тих, хто сьогодні захищає суверенітет та соборність України в зоні АТО. Багатьох із колишніх випускників шкіл уже немає серед живих: їхні молоді обличчя дивляться на нас із меморіальних дощок на стінах закладів освіти, які вони ще зовсім недавно закінчили…Проте Герої не вмирають!..

Тривожно на серці й від того, що частина держави перебуває у воєнному стані… Сподіваємося, що Новий 2019 рік принесе нам довгоочікуваний мир, а нашій державі – добробут і процвітання!

Усім педагогам бажаємо нових визнань, а переможцю – успіхів у другому турі фахових змагань!


Мирослава Жовтан, завідувач КУ «РММК»