gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1484
mod_vvisit_counterВчора1075
mod_vvisit_counterЗа тиждень1484
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9740
mod_vvisit_counterЗа місяць32041
mod_vvisit_counterПопередній місяць42725
mod_vvisit_counterЗагальна2693166

Зараз (20 хвилин назад): 62
Ваш IP: 52.206.226.77
,
Сьогодні: 2019-03-25 20:21

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Сучасний урок літератури: пункт призначення – медіаграмотність

Підвищуючи власну медіаграмотність, людина отримує чіткіше уявлення про межу між реальним світом і світом, що створили для неї мас-медіа. Дж.Поттер

05 грудня 2018 року на базі Рівненського НВК №14 (директор Юрій Демчук) відбулося тренінгове заняття для вчителів української та зарубіжної літератури з питань підвищення медіаграмотності філологів міста.

Маніпуляція, наратив, джинса, фактчекінг – ці та інші медіапоняття засвоювали педагоги-словесники під керівництвом сертифікованого медіатренера Ірини Сороки, заступника директора з навчально-виховної роботи НВК №14. Учителі мали можливість повправлятися у виявленні маніпулятивних маркерів та  фейкової інформацій, вчилися  перетворювати страх та тривогу на можливості. Крім того, учителі української та зарубіжної літератури  НВК №14 Іванна Дашкель, Наталія Попчук, Олена Дмітрієва, Світлана Кондрашова, координуючи роботу груп, допомогли учасникам заходу спроектувати опрацьовану медіаінформацію безпосередньо на певні програмні теми з української та зарубіжної літератури, підібрати прийоми та форми роботи, які б сприяли підвищенню медіаграмотності школярів. Упродовж тренінгу педагоги впевнилися, що сьогодні в перенасиченому різною інформацією просторі людина є захищеною лише за умови медіаграмотності.

Г.Коломис, методист КУ «Рівненський міський методкабінет»