gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1489
mod_vvisit_counterВчора1075
mod_vvisit_counterЗа тиждень1489
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9740
mod_vvisit_counterЗа місяць32046
mod_vvisit_counterПопередній місяць42725
mod_vvisit_counterЗагальна2693171

Зараз (20 хвилин назад): 44
Ваш IP: 52.206.226.77
,
Сьогодні: 2019-03-25 20:22

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


День Збройних Сил України

Народна мудрість говорить,  що Земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити сама себе не може… Захищають її і кожного з нас ціною власного життя мужні воїни.

6 грудня 1991 року Верховна рада України прийняла Закон «Про оборону України» та «Про Збройні Сили України». Саме ця дата увійшла в історію сучасної Української держави як День Збройних Сил України. Свято всіх військовослужбовців, мужніх захисників, які бережуть спокій у наших оселях, мирний сон наших дітей. День Збройних сил України — це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких, наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

Сьогодні в одну з військових частин Рівного завітали вихованці Рівненської ЗОШ І-ІІІст.№3, які передали листи, малюнки та вірші від учнів закладів загальної середньої освіти Рівненщини нашим воїнам-захисникам.  Роботи відзначалися дитячою безпосередністю та щирістю. Захід відбувся в рамках проведення патріотичної акції «Дякую захисникам!».

Наталія Будько, методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет»