gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2019

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1515
mod_vvisit_counterВчора970
mod_vvisit_counterЗа тиждень1515
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10729
mod_vvisit_counterЗа місяць27873
mod_vvisit_counterПопередній місяць36732
mod_vvisit_counterЗагальна2763891

Зараз (20 хвилин назад): 61
Ваш IP: 54.167.47.248
,
Сьогодні: 2019-05-20 18:33

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


«Швидше, вище, сильніше!»

29 листопада 2018 року на базі МЕГУ відбувся науково-методичний семінар «Культурна спадщина олімпійського руху в системі гуманітарної освіти школярів».

У ньому взяли участь науковці, директори та заступники директорів закладів освіти, педагоги міста, студенти.

Перед учасниками на пленарному засіданні виступили науковці з Києва: Валентина  Єрмолова – директор  Олімпійської академії України, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, професор кафедри історії та теорії олімпійського спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України, Лідія Радченко – завідувач лабораторії олімпійської освіти Національного університету фізичного виховання і спорту України, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри історії та теорії олімпійського спорту, Ірина Кроль – викладач кафедри історії та теорії олімпійського спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Без сумніву, найбільш цінними для учасників семінару були виступи вчителів фізичної культури м. Рівного.

Олег Левенець із НВК «Колегіум», Анжела Совко із РКГ «Престиж», В’ячеслав Панасюк із ЗОШ №16 – це педагоги, які впроваджують Олімпійський рух у закладах де працюють. Це люди – ентузіасти. Кожен із них із захопленням розповідав про досягнення своїх шкіл, вихованців. Звучали цікаві ідеї.

Хотілося ба додати до трьої слів, які складають Олімпійський девіз, - Citius, Altius, Fortius (швидше, вище, сильніше) ще й слова «разом, у співпраці». Адже тільки у співпраці з батьками, спортивними установами ми зможемо виховати здорову націю.

Іван Іщук, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"