gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2019

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1545
mod_vvisit_counterВчора970
mod_vvisit_counterЗа тиждень1545
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10729
mod_vvisit_counterЗа місяць27903
mod_vvisit_counterПопередній місяць36732
mod_vvisit_counterЗагальна2763921

Зараз (20 хвилин назад): 76
Ваш IP: 54.167.47.248
,
Сьогодні: 2019-05-20 18:41

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Профорієнтаційні мандри «Рівненських Магеланів» із НВК №26

Уже близько 15 років триває дієва співпраця між закладами загальної середньої освіти міста та Рівненського міського центру зайнятості, спрямована на запобігання молодіжного безробіття та забезпечення професійної орієнтації учнів випускних класів. Традиційно це профорієнтаційні уроки, діагностики схильності до певного виду професійної діяльності, ярмарки професій. Цьогоріч дітищем творчого підходу працівників служби зайнятості до організації профорієнтаційного процесу став всеукраїнський проект «Знай і люби свій край».

Метою проекту є привернення уваги молоді до одного з перспективних напрямків економічного розвитку міста - туризму, сприяння національно-патріотичному вихованню дітей старшого шкільного віку через вивчення та поширення інформації про соціальний та економічний розвиток рідного краю, його природні ресурси, історичну та культурну спадщину, а також визначення у виборі майбутньої професії.

До ініціаторів проекту Рівненського міського центру зайнятості долучились управління освіти, управління культури і туризму, управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради, Рівненський державний гуманітарний університет, що свідчить про актуальність та виховний потенціал цього починання.

Та головним показником значущості будь-якого проекту, пов’язаного із освітньою галуззю є зацікавленість та особиста активна участь у ньому педагогів та, звичайно, учнів. Варто наголосити, що і цей показник ефективності проекту на належному рівні. Пропозиція взяти участь у проекті зацікавила учнів Рівненського навчально-виховного комплексу №26 (директор Дзюбак В.Ф.), закладу, який знаний своїми здобутками в туристсько-краєзнавчих дослідженнях Рівненщини на міському та всеукраїнському рівні. Під керівництвом талановитих педагогів Рудьо О.В. та Осніцької Н.О. учні-дослідники створили команду «Рівненські Магелани», яка буде представляти місто Рівне під час змагань, передбачені даним проектом.

«Рівненські Магелани» вирішили продемонструвати туристсько-екскурсійний потенціал міста своєрідним турне маловідомими широкому загалу, унікальними музеями, частина яких створена на базі закладів освіти Рівного. Отже, мандрівка обіцяє бути цікавою адже передбачає відвідини зоологічного музею, музею пожежної безпеки «Промінець», музею народної іграшки, музею фотографії, музею ковальського мистецтва «Ковальські витребеньки» та музею бурштину.

Цей туристичний маршрут та свої напрацювання «Рівненські Магелани» представлять вже 21 листопада 2018 року в Здолбунівському будинку культури, де відбудеться зональний конкурсний відбір команд-учасниць проекту «Знай і люби свій край». Переможці відбору стануть учасниками обласного туру змагань проекту, який відбудеться в Рівному.

Тож щиро бажаємо успіху «Рівненським Магеланам»: Дарії Ядчишиній, Дарії Шостусі, Валерії Шпорт, Денису Торбичу, Єлизаветі Підкоморній, Владиславу Мартинюку та Єгору Мусі!

Іван Іщук, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"