gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1480
mod_vvisit_counterВчора1516
mod_vvisit_counterЗа тиждень5680
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8931
mod_vvisit_counterЗа місяць27315
mod_vvisit_counterПопередній місяць36278
mod_vvisit_counterЗагальна2650083

Зараз (20 хвилин назад): 34
Ваш IP: 52.91.176.251
,
Сьогодні: 2019-02-21 20:50

ПОШУК

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Світ – це інші люди… і навіть в Рівному

8 листопада 2018 року на базі НВК № 12 відбувся семінар-презентація для   учителів    громадянської освіти та курсу «Рівнезнавство» з теми «Світ – це інші люди… і навіть в Рівному».

Семінар зорганізовано за участі Рівненської громадської організації «Мнемоніка». Для учителів ЗЗСО міста та учнів сьомих класів НВК № 12 було проведено презентацію нового краєзнавчого видання «Rowne: обриси зниклого міста» та виставки «Емансипація жінок у міжвоєнній Польщі».

Учасників семінару зацікавили історичні розвідки місцевих науковців з якими їх ознайомив Максим Гон – професор, доктор політичних наук, завідувач кафедри політичних наук Рівненського державного гуманітарного університету, директор ГО «ЦСПП «Мнемоніка». Освітяни обговорили питання використання нових підходів до навчання на уроках суспільствознавчих дисциплін  в умовах Нової української школи, а також  участь у всеукраїнських і міжнародних освітніх проектах та програмах у 2019 році. Педагоги  отримали інформаційні краєзнавчі матеріали.


Тетяна Грещук, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"