gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні89
mod_vvisit_counterВчора1073
mod_vvisit_counterЗа тиждень89
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8152
mod_vvisit_counterЗа місяць20963
mod_vvisit_counterПопередній місяць42746
mod_vvisit_counterЗагальна2571358

Зараз (20 хвилин назад): 9
Ваш IP: 35.175.182.106
,
Сьогодні: 2018-12-17 02:29

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Традиції та інновації у викладанні основ християнської етики

Духовність, віра, моральні цінності – питання не просто найдавніші, а вічні. Їхня основа, перш за все, – традиція. А чи можливе поєднання традиції та нововведень? Відповідь на це питання шукали рівненські вчителі християнської етики разом з методистом КУ «РММК» Будько Наталією Святославівною в НВК № 14.

9 листопада басівкутські педагоги запросили колег на практикум «Тренінг на уроках християнської етики». Директор Демчук Юрій Михайлович привітав гостей у неформальній обстановці, розповів про життя закладу. Вчитель християнської етики НВК № 14 Мельничук Антоніна Михайлівна зустріла однодумців у своїй творчій лабораторії – Кабінеті батьківської педагогіки. Вона поділилась досвідом роботи, напрацюваннями, секретами високих досягнень своїх учнів. Говорили про головне, вище, святе.

Для згуртованих і змотивованих освітян Сорока Ірина Анатоліївна, заступник директора з навчально-виховної роботи НВК № 14 провела тренінг, на якому відпрацьовувались способи використання на уроках християнської етики інноваційних, зрозумілих і цікавих дітям тренінгових методик. Вчителі активно включилися в роботу, виявили обізнаність у сучасних підходах до уроків з предметів морально-духовного спрямування. Збагачені досвідом, заряджені приємним спілкуванням гості поверталися до своїх шкіл, щоб продовжувати сіяти в душах своїх учнів добро, любов, співчуття, світло надії.

Дашкель І.Л., ЗДВР