gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні91
mod_vvisit_counterВчора1893
mod_vvisit_counterЗа тиждень1984
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9926
mod_vvisit_counterЗа місяць17073
mod_vvisit_counterПопередній місяць45974
mod_vvisit_counterЗагальна2526386

Зараз (20 хвилин назад): 5
Ваш IP: 54.166.181.58
,
Сьогодні: 2018-11-13 02:46

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Cемінар-практикум для учителів фізики закладів освіти м.Рівного

31 жовтня 2018 року на базі РКГ «Престиж» проведено семінар-практикум для учителів фізики закладів освіти м.Рівного з теми «Застосування сучасних інформаційних, STEM-технологій та засобів навчання на уроках фізики». Програма семінару - Відкрити...

В ході семінару було розглянуто питання створення інноваційної моделі STEM-освіти в Україні, наукової організації діяльності учителя фізики в контексті розбудови НУШ, застосування нових інформаційних технологій та засобів навчання на уроках фізики.

Учасники семінару мали змогу ознайомитися з досвідом співпраці ГО «Лабораторія прикладних наук» з науково-методичними та освітянськими установами з питань залучення учнівської молоді до науково-дослідницької та проектної діяльності,  методичними аспектами застосування цифрових ресурсів та технологій в діяльності учителя фізики, отримали рекомендації щодо удосконалення освітнього процесу засобами НІТ та STEM-технологій.

Віктор Ключник, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"