gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні387
mod_vvisit_counterВчора1046
mod_vvisit_counterЗа тиждень5695
mod_vvisit_counterПопередній тиждень7735
mod_vvisit_counterЗа місяць21195
mod_vvisit_counterПопередній місяць36784
mod_vvisit_counterЗагальна2838292

Зараз (20 хвилин назад): 11
Ваш IP: 3.81.73.233
,
Сьогодні: 2019-07-20 12:39

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Cемінар-практикум для учителів фізики закладів освіти м.Рівного

31 жовтня 2018 року на базі РКГ «Престиж» проведено семінар-практикум для учителів фізики закладів освіти м.Рівного з теми «Застосування сучасних інформаційних, STEM-технологій та засобів навчання на уроках фізики». Програма семінару - Відкрити...

В ході семінару було розглянуто питання створення інноваційної моделі STEM-освіти в Україні, наукової організації діяльності учителя фізики в контексті розбудови НУШ, застосування нових інформаційних технологій та засобів навчання на уроках фізики.

Учасники семінару мали змогу ознайомитися з досвідом співпраці ГО «Лабораторія прикладних наук» з науково-методичними та освітянськими установами з питань залучення учнівської молоді до науково-дослідницької та проектної діяльності,  методичними аспектами застосування цифрових ресурсів та технологій в діяльності учителя фізики, отримали рекомендації щодо удосконалення освітнього процесу засобами НІТ та STEM-технологій.

Віктор Ключник, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"