gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1567
mod_vvisit_counterВчора1075
mod_vvisit_counterЗа тиждень1567
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9740
mod_vvisit_counterЗа місяць32124
mod_vvisit_counterПопередній місяць42725
mod_vvisit_counterЗагальна2693249

Зараз (20 хвилин назад): 101
Ваш IP: 52.206.226.77
,
Сьогодні: 2019-03-25 20:29

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Як філологи QR-кодили…

Над тим, як оперативно, продуктивно та цікаво використати на уроках  мови, української та зарубіжної літератури (та й в міжурочний час) інтернет-ресурси, працювали філологи, учасники творчої групи з питань використання інтернет-технологій, 31 жовтня 2018 року на базі Рівненської ЗОШ №23 (директор О.О. Кроль). Мова йшла про переваги використання QR-кодів в освітній діяльності.

Керівник групи Наталія Саприкіна, заступник директора, учитель української мови та літератури ЗОШ №23, ознайомила присутніх з можливостями використання інтернет-ресурсів для створення QR-кодів,  координувала роботу філологів щодо кодування інформації, потрібної на уроках мови, літератури та в позаурочний час. Зацікавили учителів сучасні засоби оцінювання на основі інтерактивного ресурсу «Plikers» та особливості створення креолізованого тексту. Обмін досвідом з цих  та інших, уже опрацьованих упродовж попередніх занять питань, відбудеться в лютому під час наступного засідання.

Галина Коломис, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"