gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні94
mod_vvisit_counterВчора1893
mod_vvisit_counterЗа тиждень1987
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9926
mod_vvisit_counterЗа місяць17076
mod_vvisit_counterПопередній місяць45974
mod_vvisit_counterЗагальна2526389

Зараз (20 хвилин назад): 5
Ваш IP: 54.166.181.58
,
Сьогодні: 2018-11-13 02:59

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Як філологи QR-кодили…

Над тим, як оперативно, продуктивно та цікаво використати на уроках  мови, української та зарубіжної літератури (та й в міжурочний час) інтернет-ресурси, працювали філологи, учасники творчої групи з питань використання інтернет-технологій, 31 жовтня 2018 року на базі Рівненської ЗОШ №23 (директор О.О. Кроль). Мова йшла про переваги використання QR-кодів в освітній діяльності.

Керівник групи Наталія Саприкіна, заступник директора, учитель української мови та літератури ЗОШ №23, ознайомила присутніх з можливостями використання інтернет-ресурсів для створення QR-кодів,  координувала роботу філологів щодо кодування інформації, потрібної на уроках мови, літератури та в позаурочний час. Зацікавили учителів сучасні засоби оцінювання на основі інтерактивного ресурсу «Plikers» та особливості створення креолізованого тексту. Обмін досвідом з цих  та інших, уже опрацьованих упродовж попередніх занять питань, відбудеться в лютому під час наступного засідання.

Галина Коломис, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"