gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні102
mod_vvisit_counterВчора1073
mod_vvisit_counterЗа тиждень102
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8152
mod_vvisit_counterЗа місяць20976
mod_vvisit_counterПопередній місяць42746
mod_vvisit_counterЗагальна2571371

Зараз (20 хвилин назад): 7
Ваш IP: 35.175.182.106
,
Сьогодні: 2018-12-17 03:12

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Стежками УПА: Рівне – Львів. Музей Романа Шухевича

Краєзнавчо-патріотична експедиція “Стежками УПА” для учнівської молоді Рівного розпочалась 26 жовтня 2018 року відвідинами музею Романа Шухевича, що у Львові. Захід відбувся в межах просвітянського проекту “Просвіта сіє світло”, що реалізується в ході загальноміського проекту управління культури та туризму “Рівне - місто унікальних подій”, за сприяння управління освіти Рівненського міськвиконкому. Із життєвим та звитяжним шляхом генерала-хорунжого УПА Романа Шухевича знайомились командири взводів з кожного закладу освіти міста, які брали участь у фестивалі-конкурсі повстанської пісні і строю “Червона калина”, що відбувся 12 жовтня у Рівному.

З цікавими фактами щодо повстанського руху на теренах від Рівного до Львова школярів упродовж поїздки знайомив Михайло Шевчук, учитель історії Рівненської ЗОШ №27. По дорозі додому учасники експедиції мали можливість продемонструвати свою уважність та уміння фіксувати основне в ході участі у вікторині, яку провели Михайло Шевчук та Катерина Сичик, ініціатор заходу, заступник начальника управління освіти, голова ГО «Рівненське міське об’єднання товариства «Просвіта».


Галина Коломис, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"