gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні88
mod_vvisit_counterВчора1073
mod_vvisit_counterЗа тиждень88
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8152
mod_vvisit_counterЗа місяць20962
mod_vvisit_counterПопередній місяць42746
mod_vvisit_counterЗагальна2571357

Зараз (20 хвилин назад): 9
Ваш IP: 35.175.182.106
,
Сьогодні: 2018-12-17 02:27

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Майстер-клас для вчителів-філологів

Кажуть, некомфортна погода підвищує розумові здібності й активізує творчий потенціал людини. Виявляється, більшість відкриттів та успішних починань характерні для осіннього періоду. Учителі української та зарубіжної літератури мали можливість у цьому переконатися, відвідавши 24 вересня 2018 року майстер-клас Катерини Островської, лауреата всеукраїнського конкурсу “Учитель року - 2018”, учителя української мови та літератури Рівненської гуманітарної гімназії.

Учасники заходу ознайомились із особливостями створення ментальних карт та навчальних проектів в умовах сучасного освітнього процесу й в інтерпретації пані Катерини. Педагоги відкрили для себе ”Простір таємної боротьби проектів”, створили образони до певних етапів особистісно зорієнтованого уроку та в ході рефлексії узагальнили побачене й почуте в шестислівних хемінгуеївських оповіданнях. А осінь ... надихала)

Галина Коломис, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"