gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2019

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1384
mod_vvisit_counterВчора970
mod_vvisit_counterЗа тиждень1384
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10729
mod_vvisit_counterЗа місяць27742
mod_vvisit_counterПопередній місяць36732
mod_vvisit_counterЗагальна2763760

Зараз (20 хвилин назад): 51
Ваш IP: 54.167.47.248
,
Сьогодні: 2019-05-20 17:48

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Творче середовище для розвитку вчителя та учня в умовах НУШ

Проблеми та перспективи організації освітнього процесу з іноземних мов, створення творчого середовища для розвитку вчителя та учня в умовах розбудови нової української школи розглядалися на обласному науково-практичному семінарі методистів районних, міських методичних кабінетів, педагогічних працівників об`єднаних територіальних громад, які відповідають за стан навчання іноземних мов. Мета семінару - ознайомлення з теоретичними та практичними аспектами організації освітнього процесу в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової освіти.

З вітальним словом до учасників семінару звернулась заступник начальника управління освіти Сичик К.І., яка ознайомила присутніх з особливостями освітнього простору м. Рівне. Педагогів привітала також головний спеціаліст управління освіти Грекул Л.В. та окреслила шляхи формування стійкої мотивації здобувачів освіти ЗЗСО м. Рівне до вивчення іноземних мов.

Методисти РОІППО Кукла О.В., Чумак Н.П., Кушнірук Р.І. представили модель підготовки вчителя іноземної мови до роботи в умовах розбудови НУШ. Методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет» Кінжалова Ю.С. у своєму виступі поділилася з присутніми досвідом з питання створення творчого освітнього середовища для розвитку професійної компетентності вчителя іноземної мови у сучасному осітньому просторі м. Рівне як умови реалізації НУШ.

Учасників семінару зацікавили ідеї досвіду роботи учителя англійської мови ЗОШ №18, учасниці пілотного проекту МОН України Швороб А.П. з питання особливостей організації освітнього процесу у пілотних класах НУШ, які вона представила у своєму виступі з використанням відеофрагменту уроку в1 класі та під час проведення уроку в 2 класі.

В ході семінару педагогі взяли також участь у міні-тренінгу «Розвиток ключових компетентностей учнів на уроках іноземної мови в умовах реформування іншомовної освіти» та інтерактивному полілозі «Проблеми і перспективи реалізації нового Державного стандарту початкової освіти та нових програм: перехрестя думок», які провели Ткачук А.О., учитель СпШ «Центр надії», учасник проекту МОН України та Британської ради в Україні «Учителі англійської мови-агенти змін» та Кінжалова Ю.С., методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет».

При підведенні підсумків було зазначено виняткову роль творчого саморозвитку, креативності сучасного учителя у період реформування іншомовної освіти в умовах розбудови нової української школи.


Юлія Кінжалова, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"