gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2019

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні896
mod_vvisit_counterВчора1230
mod_vvisit_counterЗа тиждень4624
mod_vvisit_counterПопередній тиждень7418
mod_vvisit_counterЗа місяць31815
mod_vvisit_counterПопередній місяць44779
mod_vvisit_counterЗагальна2813615

Зараз (20 хвилин назад): 28
Ваш IP: 3.90.204.40
,
Сьогодні: 2019-06-27 15:57

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Міжнародний семінар в Польщі

19-21 вересня 2018 року 30 учителів історії та географії м. Рівного взяли участь у виїзному семінарі з питань громадянської освіти в Перемишлі, чарівному старовинному  місті на Сході Польщі, всього за декілька кілометрів від кордону з Україною. Тут велика українська громада, діє кілька українських навчальних закладів та церков.  Українських учителів гостинно приймав місцевий університет — Державна Вища  Східноєвропейська Школа, який діє понад 10 років.

В найбільшому східному  університеті Польщі  навчається 60% українських юнаків і дівчат. Вони здобувають різноманітні  сучасні професії і мають можливість отримати  диплом бакалавра або інженера, який визнається в усьому Європейському Союзі, Америці та Канаді.
Діють   факультети: історія, політологія, соціологія, міжнародні відносини, англійська філологія, польська філологія, прикладна лінгвістика, архітектура інтер’єрів, графічне проектування, виробництво  і безпека продуктів харчування, інженерія середовища, інженерія транспорту і логістики, мехатроніка.

Опікувались рівненськими учителями проректор з міжнародної співпраці Славомір Солецький та декан відділу  організації і промоції університету  Василь Козяр. Протягом двох днів наші освітяни  знайомились з діяльністю, програмами, проектами, обладнанням університету. Вразило фінансування польської освіти, безкоштовне навчання польських студентів та українців з картами поляка, сучасне обладнання аудиторій та лабораторій, нетрадиційні проекти з громадянської освіти, чистота, озеленення та підтримка європейських і світових новацій. Історикам було особливо цікаво знаходитись на території навчального закладу, де головний корпус в красивому старовинному палаці XVIII століття. У вільний час учителі подорожували південно-східним регіоном Польщі і відвідали  музеї та історичні пам`ятки в містах Перемишль, Ярослав, Ланцут та Жешув.


Тетяна Грещук, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"