gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2019

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні864
mod_vvisit_counterВчора1230
mod_vvisit_counterЗа тиждень4592
mod_vvisit_counterПопередній тиждень7418
mod_vvisit_counterЗа місяць31783
mod_vvisit_counterПопередній місяць44779
mod_vvisit_counterЗагальна2813583

Зараз (20 хвилин назад): 23
Ваш IP: 3.90.204.40
,
Сьогодні: 2019-06-27 15:30

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


WOW-Teachers у Рівному

30 серпня 2018 року на базі навчального інформаційно-інноваційного центру (КУ «РММК») як одного із освітніх хабів благодійної організації «BrainBasket Foundation» відбулася перша зустріч-знайомство педагогів закладів освіти міста Рівного, учасників проекту WOW-Teachers.

WOW-Teachers – це всеукраїнський соціально-освітній проект, метою якого є безкоштовне навчання  вчителів інформатики та старшокласників основам web-розробки.

Учитель-учасник проекту отримає базові знання із розробки web-сайтів з використанням інструментарію HTML-CSS-JS, виконає ряд практичних завдань для закріплення своїх знань на практиці, опанує необхідний мінімум суміжних знань та навичок web-розробника. Ми впевнені, що вчитель, який зможе дати дітям дійсно цінні, корисні та необхідні в сучасних умовах знання, зможе краще та ефективніше взаємодіяти з учнями та, що найголовніше, стати агентом змін у своїй школі. Старшокласники, які візьмуть участь у проекті, на практиці спробують свої сили у web-розробці та зможуть більш зважено приймати рішення щодо вибору майбутньої професії.

Навчальна програма з основ web-розробки, що буде реалізована в рамках проекту, була розроблена командою досвідчених менторів-ентузіастів Фонду та базується на найкращих профільних курсах провідних навчальних закладів світу та визнаних відкритих освітніх ресурсів, зокрема University of London, Microsoft, W3Schools, Mozilla MDN web docs та ін.

З вересня вже 16 педагогів (учителі інформатики закладів загальної середньої освіти міста та один педагог вищого професійного училища) розпочали навчання в межах проекту. Приємно, що упродовж літніх канікул проектом зацікавилися не лише вчителі інформатики. Рекомендуємо для інших педагогів, які бажають отримати базові знання із розробки web-сайтів, участь у проекті School Boost.  Це всеукраїнський безкоштовний проект з підвищення комп’ютерної і технологічної грамотності шкільних вчителів STEM-напрямків.

Нагадуємо, зареєструватися для участі в проекті WOW-Teachers для вчителів інформатики та старшокласників можна за допомогою реєстраційної форми сайту благодійної організації «BrainBasket Foundation» https://goo.gl/forms/OhHRRCoYMEwpN93s1.

Реєстрація ж для участі в проекті School Boost для вчителів предметів природничо-математичного циклу (STEM-напрямків) відбувається за посиланням brainbasket.org/school-boost/

Чекаємо Вас.

Артем Прончук, ментор «BrainBasket Foundation»