gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2019

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні891
mod_vvisit_counterВчора1230
mod_vvisit_counterЗа тиждень4619
mod_vvisit_counterПопередній тиждень7418
mod_vvisit_counterЗа місяць31810
mod_vvisit_counterПопередній місяць44779
mod_vvisit_counterЗагальна2813610

Зараз (20 хвилин назад): 26
Ваш IP: 3.90.204.40
,
Сьогодні: 2019-06-27 15:52

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


У новий навчальний рік – з гарним настроєм та надіями!

23 та 27 серпня 2018 року відбулися серпневі засідання для педагогічних працівників міста Рівного з питань підготовки до роботи в 2018-2019 навчальному році в умовах реформування галузі. Під час засідань було надано методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу та обговорено важливі організаційно-методичні питання, що традиційно виникають перед початком роботи. У такому форматі відбулося 25 методичних зустрічей. Особливим було секційне засідання для педагогів початкової школи, які й  методичний квест пройшли, і «НУШівський» флешмоб провели, і мотиваційний відеоролик «Вісті з коліс» підготували.

Цьогоріч у графіку секційних засідань з’явилася ще одна категорія – педагоги позашкільної освіти, які під час засідання обговорювали зміни до Закону про позашкільну освіту та сучасні шляхи фахового зростання педагогів-позашкільників.

Стрижневим вектором, навколо якого вибудовуватиметься освітній процес в новому навчальному році, стало впровадження Концепції Нової української школи. Найуспішнішим шляхом її реалізації є вмотивований учитель, який має траєкторію власної самоосвіти та самовдосконалення. Завдання методистів міського методичного кабінету – підтримати вчителя у виборі цієї траєкторії та запропонувати сучасні технології та цифрові рішення для створення нового освітнього середовища. А ще вірити в учителя та довіряти йому!

28 серпня 2018 року в міському Будинку культури з нагоди початку нового навчального року відбулася Урочиста академія освітян міста, на яку було запрошено представників від усіх педагогічних  колективів закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

Під час урочистостей мер Рівного Володимир Хомко вручив десятьом педагогам сертифікати на отримання стипендії міського голови. Подяки виконавчого комітету Рівненської міської ради отримали 12 закладів дошкільної та 10 закладів загальної середньої освіти, педагогічні та батьківські колективи яких виявили особливу старанність у підготовці до нового навчального року.

Освіта – це живий організм, схожий на сад. Хороші садівники знають, що рослини не треба примушувати рости. Вони не чіпляють до них коренів, не приклеюють листочки, а створюють умови для росту. Справжні педагоги створюють умови для якісної освіти і навчають своїх вихованців усього того, що наші діти можуть взяти з собою в доросле життя. І все це роблять вони з відданістю та любов’ю. Успіхів та єдності всім нам – педагогам, нашим учням та їхнім батькам!


Мирослава Жовтан, завідувач міського методичного кабінету