gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2019

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні893
mod_vvisit_counterВчора1230
mod_vvisit_counterЗа тиждень4621
mod_vvisit_counterПопередній тиждень7418
mod_vvisit_counterЗа місяць31812
mod_vvisit_counterПопередній місяць44779
mod_vvisit_counterЗагальна2813612

Зараз (20 хвилин назад): 27
Ваш IP: 3.90.204.40
,
Сьогодні: 2019-06-27 15:53

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Відкривали секрети відновних практик…

У рамках роботи міського консультативного пункту «Впровадження відновних практик у закладах освіти» 10 – 11 травня 2018 року відбувся незвичайний захід – виїзний тренінг для 14 підлітків – медіаторів шкіл міста Рівного.

Наші однокласники навчалися, а ми навчалися, відпочиваючи. Цікаві ігри та гарно проведений час, так можна описати ці два дні у дитячому комплексі «Електронік-Рівне» (директор Гершун Володимир Іванович).

Хороша погода, свіже повітря, близькість природи, тиша і гармонія сприяли нашій активності та творчості. Розпочали з розвідки території та водночас замаскували команді опонентів «скарби», аби згодом, читаючи карти, відшукати заховане. Варто визнати - хлопці виявилися кмітливішими… От і добре!

Найзмістовнішим став традиційний (вже третій)квест «Секрети медіації». У командних змаганнях пригадали вивчене, повторили техніки Кола спілкування та медіаційної зустрічі, проявили креативність. Звісно, як у будь-яких змаганнях були переможці та призери. Сподобалась церемонія нагородження, бо ми кожного учасники віншували співом…

Дуже чекали вечірніх посиденьок біля вогнища. Наші очікування справдились: тепла атмосфера, ігри-вправи, жарти, рум’яні смаколики, здавалося навіть агресивні комарі забули про нас.

Наступний день був насичений рухливими командними змаганнями та не менш запальними настільними іграми. Хто б міг подумати, що наші координатори-психологи є такими позитивними, так захопливо грають, проявляючи обізнаність, ерудицію і душевну молодість.

Ці два дні стали незабутніми, святковими. Дякуємо за атмосферу, яку створили нам координатори-психологи.

Ще раз підтвердили, вміння співпрацювати – велика сила! Нагадуємо всім нашим одноліткам: «У конфліктній ситуації врятує медіація! Приходьте до нас миритися!»


Курченко Анна, Приходько Дарина, НВК 19