gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні626
mod_vvisit_counterВчора1282
mod_vvisit_counterЗа тиждень7338
mod_vvisit_counterПопередній тиждень13210
mod_vvisit_counterЗа місяць16407
mod_vvisit_counterПопередній місяць71923
mod_vvisit_counterЗагальна3388443

Зараз (20 хвилин назад): 23
Ваш IP: 3.234.241.200
,
Сьогодні: 2020-07-11 15:05

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Пісня і праця – великі дві сили. (І.Франко)

Саме ці слова стали своєрідним лейтмотивом факультативного заняття - Свята народної пісні, яке із семикласниками провела учитель української мови та літератури  НВК №19 Надія Олександрівна Степаненко 17 травня 2018 року.

Пані Надія впевнена, що саме за допомогою пісні, яка є своєрідним генетичним кодом української нації, можна сформувати ключові й предметні компетентності, а ще – виховати справжніх патріотів держави, мови та народу. До речі, так вважав і відомий літературознавець, наш мудрий земляк Борис Степанишин.

Отож, завдяки вчителю та  школярам присутні поринули в особливий світ української пісні від козацьких часів і до 50-х років ХХ століття. Приємно, що всі  діти впевнено та гармонійно співали, висловлювали думки щодо вивченого, декламували (за бажанням) поезії, які налаштовували на виконання. Надія Олександрівна поділилась спогадами про вчителювання в Криму (ще в роки юності), де саме вивчення з російськомовними учнями українських пісень допомогло навчити їх розмовляти українською.

Надзвичайно патріотичний настрій свята створило виконання учнями Гімну ОУН «Зродились ми великої години» - це було, справді, особливо: семикласники настільки щиро відтворили настрій твору, що мимоволі промайнула ствердна думка: «Майбутнє нашої країни в надійних руках!» (Дай, Боже!).

Учитель та учні поділилися своїми планами щодо вивчення українських пісень (і не лише народних) на наступний навчальний рік. Що ж, побажаймо їм успіху в цій гарній та важливій справі!


Галина Коломис, методист КУ «РММК»