gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2019

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні893
mod_vvisit_counterВчора1230
mod_vvisit_counterЗа тиждень4621
mod_vvisit_counterПопередній тиждень7418
mod_vvisit_counterЗа місяць31812
mod_vvisit_counterПопередній місяць44779
mod_vvisit_counterЗагальна2813612

Зараз (20 хвилин назад): 26
Ваш IP: 3.90.204.40
,
Сьогодні: 2019-06-27 15:54

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Фанклуб із присмаком детективу

Упевнена, якщо вам запропонують назвати жінку, яка є майстром детективного жанру у світовому літературному контексті, ви неодмінно згадаєте Агату Крісті. А чи в Україні серед жінок-письменниць є представниці цього жанру? Уявляєте – є! А ще –  ця жінка … з Рівного!

І її уже премійований у світі української літератури детективний роман «Коли приходить темрява» висвітлює події, які відбуваються… у нашому рідному місті! Це Ксенія Циганчук, лауреат Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», володар спеціальної премії Андрія Кокотюхи «Золотий пістоль» за найкращий гостросюжетний роман цього жанру. Саме вона приєдналась до  фанклубу  сучасної книги учителів української та зарубіжної літератури 17 травня 2018 року. Розмова в літературному колі відбувалась у Рівненській СпШ «Центр надії» (директор О.Шенкхнет).

Своєрідне детективне введення в засідання розпочалось із знайомства з програмкою заходу, адже вона була виготовлена у формі справжнього лабіринту, а створив її ще один неофіційний фанклубівець, прихильних творчості та літератури, Іван Семенович Кисільов, учитель фізики Рівненської ЗОШ №22. Крім програми, пан Іван виготовив також не менш оригінальні закладки до книг.  Фанклубівське товариство надзвичайно вдячне креативному дизайнеру та педагогу!

До клубного засідання ретельно готувались як досвідчені бібліотафи Віта Линник та Світлана Кравчук, учителі із ЗОШ №22, так і новачок у справі проведення клубу – Мирослава Конончук,  учитель СпШ «Центр надії».  Саме пані Мирослава й організувала бліц-інтерв’ю з письменницею та допомагала в презентації роману. Крім цього, Мирослава Михайлівна вже кілька років поспіль є активним учасником та переможцем читацьких інтернет-марафонів. Цю форму роботи зараз апробує в освітній діяльності.

Представлення різножанрових новинок відбувалось за участю справжніх книгоманів: Наталії Саприкіної (ЗОШ №23), Ольги Вознюк (ЗОШ №27), Олени Гамлюк (Вечірня школа).

Особливо приємним було ще одне відкриття: графічний роман нідерландського письменника Марка Гендрікса «Тибет. Зцілення доньки м’ясника» переклала Олена Муравська, донька справжньої фанклубівки, майстерного вчителя зарубіжної літератури ЗОШ №27 Ольги Вікторівни Вознюк! Щиро радіємо за колегу, пишаємося талановитим рівненським жіноцтвом!

А як же без пречудових презентацій кіно- та літературних новинок від Віти Линник та Світлани Кравчук! Витончений гумор,  слушні поради та цікаві коментарі  спонукають одразу ж прочитати книгу чи переглянути фільм.

Отож, якщо й вас зацікавлять літературні шедеври – звертайтеся до фанклубівців, і відпустка в стилі літературних відкриттів, детективних історій та цікавих пригод вам гарантована!


Галина Коломис, методист КУ «РММК»