gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні403
mod_vvisit_counterВчора1046
mod_vvisit_counterЗа тиждень5711
mod_vvisit_counterПопередній тиждень7735
mod_vvisit_counterЗа місяць21211
mod_vvisit_counterПопередній місяць36784
mod_vvisit_counterЗагальна2838308

Зараз (20 хвилин назад): 15
Ваш IP: 3.81.73.233
,
Сьогодні: 2019-07-20 13:00

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Нова дата в календарі освітянських свят

16 травня 2018 року в приміщенні Рівненської дитячої музичної школи №2 відбулося загальноміське Свято методичної служби. Захід мав особливий формат, адже 50-річний літопис міської методичної служби поповнився новими іменами талановитих і відданих своїй роботі людей. У честь методистів міського методичного кабінету та тих, хто створює систему методичної служби в закладах освіти і створює позитивний імідж освітянської галузі Рівного на рівні міста, області та України, і було організовано це дійство.

Свято розпочалося з відеоролика «Хто такі методисти?», «акторами» у якому були дошкільнята, школярі, педагоги і просто перехожі, а меседжем – фраза про те, що методисти – це ті люди, які допомагають, підтримують, радіють успіхам інших.

Усіх працівників міського методичного кабінету, а також чотири Центри, що функціонують при ньому, було представлено у відеосюжетах. Нестандартна оцінка професійних та особистих якостей методистів, неформальні думки про них звучали з вуст педагогів та керівників закладів. Відеосюжети підготували методисти навчального інформаційно-інноваційного центру (завідувач Шнайдер С.В.).

Кожен методист мав можливість зі сцени сказати, наскільки важливими є предмети, які він курує, та педагоги, з якими методисти співпрацюють, наскільки значимими у професійному житті є партнерство і підтримка, професіоналізм і людяність.

Найважливішими моментами свята стало вручення особливих нагород: відзнаку «Мудрість року -2018» та сертифікат до неї було вручено 34 педагогам міста. Серед нагороджених – керівники закладів освіти, заступники директорів, учителі-методисти, вихователі-методисти та керівники міських методичних об’єднань.

Відзнаку «Мудрість року-2018» виготовили у міському Центрі творчості учнівської молоді (директор Сосновчик Т.О.). У симпатичній сові, що на аплікації з лляної тканин, так багато  позитивної енергетики – від рук майстринь Центру, від людської вдячності учителю. Адже в житті кожної людини є вчителі, від яких ми черпаємо мудрість.

Працівники методичного кабінету теж отримали нагороди. Грамоти управління освіти Рівненського міськвиконкому вручив начальник управління Василь Степанович Харковець, а Подяки виконавчого комітету Рівненської міської ради – заступник міського голови Рівного Галина Григорівна Кульчинська.

Особливу атмосферу святу, яке, на думку учасників, має стати традиційним, надали виступи вихованців дитячої музичної школи №2 (директор Климчик С.В.). Арфа, ксилофон, фортепіано, естрадний вокал, народна пісня, хореографічна композиція – усі виступи викликали в глядачів хвилі оплесків та справжнє захоплення юними артистами.

Досвід приходить з роками, а мудрість треба плекати в серці. Вона – Божий дар. Вона  –  у наших словах та вчинках.

Мудрості усім нам, життєвої енергії, миру, гармонії та добра!


Мирослава Жовтан, завідувач міського методичного кабінету