gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1928
mod_vvisit_counterВчора1765
mod_vvisit_counterЗа тиждень7980
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8547
mod_vvisit_counterЗа місяць24309
mod_vvisit_counterПопередній місяць35498
mod_vvisit_counterЗагальна2724558

Зараз (20 хвилин назад): 31
Ваш IP: 52.55.186.225
,
Сьогодні: 2019-04-19 19:57

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Х науково-практична конференція «У світ відкриттів – через МАН»

Мала академія наук існує більше 20-ти років. Вона спонукає учнів 8-11 класів до пошукової діяльності в різних галузях знань. Зокрема, у базових закладах Рівного працює 61 секція 12 відділень МАН.

Щорічно зростає кількість учнів, які пишуть наукові роботи. Якщо на початку діяльності у МАНі  працювало від 100 до 200 учнів, то тепер більше 1000.

В обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт юні науковці вибороли 148 перемог. Майже 40% всіх призових місць в області. Найбільше досягнень мають у цьому напрямку вихованці ПМЛ «Елітар». У них 33 перемоги. Учні РУГ мають 13 перемог. На рахунку НВК «Колегіум» - 10, «Центру надії» - 9, ЗОШ № 13 – 8 перемог.

На Всеукраїнському рівні у цьому навчальному році наші учні вибороли 16 перемог, більше половини всіх перемог, здобутих обласною командою.

Два роки поспіль переможцями всеукраїнського рівня були учениця РУГ Сяська Іванна та Бондарець Дарина з «Елітару». Дарина цьогоріч привезла з Києва дві перемоги у секціях «Математичне моделювання» та «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту».

На Х традиційній науково-практичній конференції, яка проводилась 11 травня 2018 року у ЗОШ № 13 для майбутніх манівців, цьогоріч свої роботи презентувало 14 юних дослідників. Упродовж години їм вдалося зацікавити присутніх такою особистістю як Харитя Кононенко, про яку розповідала учениця РУГ Анастасія Твердохліб. А її однокласниця Олександра Костюк заінтригувала своїм дослідженням про вплив шкільної оцінки на якість життя у майбутньому. Ковба Володимир, учень 10 класу НВК № 12, розповідаючи про бойові аерокоптери, зазначив, що вже має два патентовані винаходи. Оцінюванням якості та фізико-хімічних складів йогуртів, вологих серветок та мінеральної води «Червона калина» займались учні ПМЛ «Елітар» Гребенюк Максим (9 кл.), Корольчук Анна (10 кл.), Горницький Максим (10 кл.).

Про астрономічні явища, обʼєкти, вчених-астрономів на грошових банкнотах розповіла присутнім Ан Яна, учениця 9 класу РГ «Гармонія». Не менш зацікавлено слухали повідомлення Дмитра Прокопчука (10 клас, НВК № 2) про колонізацію Венери. Представниця РЕПЛ, девʼятикласниця Калько Надія познайомила з результатами дослідження фізичних властивостей бурштину Клесівського родовища. Власне безсоння спонукало ученицю 9 класу ЗОШ № 22 Любов Табачук зайнятися даною проблемою і виробити рекомендації для покращання сну у підлітків.

Про туристсько-рекреаційний потенціал скансенів Рівненщини дізнались від Ікавчук Анастасії (9 кл., НВК № 26). Букет із рослин-символів в усній народній творчості принесла на конференцію Юлія Волох (10 кл., ЗОШ № 27).

Приз глядацьких симпатій за доступність, оригінальність представлення свого винаходу – фільтра для водопідготовки – отримав учень 10 класу ЗОШ № 24 Андрій Житковський.

А ведучою конференції була учениця 9 класу ЗОШ № 8 Полевік Ольга, яка теж познайомила зі своїм дослідженням повісті-притчі Річарда Баха «Чайка Джонатан Лівінгстон».

Після вручення сертифікатів учасників конференції привітали Н.В.Шульжук, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри методики викладання та культури української мови РДГУ, та О.А.Андрєєв, директор обласного позашкільного закладу «Рівненська Мала академія наук учнівської молоді», заслужений працівник освіти України.

О.Пасічник, завідувач Центру роботи з обдарованими учнями