gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1893
mod_vvisit_counterВчора1765
mod_vvisit_counterЗа тиждень7945
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8547
mod_vvisit_counterЗа місяць24274
mod_vvisit_counterПопередній місяць35498
mod_vvisit_counterЗагальна2724523

Зараз (20 хвилин назад): 24
Ваш IP: 52.55.186.225
,
Сьогодні: 2019-04-19 19:35

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


На конкурсній хвилі

Справжнім яскравим весняним акордом, іспитом на творчість та витривалість став для переможців обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» Людмили Ваколюк (у номінації  «Німецька мова») та Катерини Островської (у номінації «Українська мова та література») заключний тур Конкурсу. Учителів німецької мови вітала Волинська область, а конкурсанти з української мови та літератури змагались у педагогічній вправності в місті Рівному з 21 по 28 квітня 2018 року.

Метою професійних випробувань було виявлення справжніх агентів змін, учителів Нової української школи. Вправлялись конкурсанти у створенні ментальних карт (українська мова) та складанні  конспектів уроку (німецька мова), проведенні аналізу художнього твору (українська література) та дискусійний клуб «Створення iPаd-класів. «За» і «Проти» (німецька мова); проходили також тестування з фахової майстерності – це лише відбірковий етап, за підсумками якого відбирали фіналістів Конкурсу. І Людмила, і Катерина успішно  пройшли випробування й стали фіналістами!

Далі працювали над створенням і захистом проектів, тематика яких була співзвучна з актуальними освітніми акцентами: мультимедійна грамотність, інклюзія, STEAM-освіта (укр.мова), навчальний проект «Охорона навколишнього середовища» (німецька мова) … на уроках. Завершальним випробуванням стало проведення уроків, які повинні були відповідати сучасним вимогам та підходам.

Отож, конкурсантки із Рівненської гуманітарної гімназії, які захищали педагогічну честь міста й області, гідно представили освітню спільноту нашого краю –   здобули почесні звання: Людмила Ваколюк – ФІНАЛІСТ у номінації «Німецька мова», а Катерина Островська – ЛАУРЕАТ у номінації «Українська мова та література»!!!

Крім того, наше місто на період конкурсного тижня стало центром української мови та літератури України, адже брати участь в професійних випробуваннях прибули кращі з кращих філологів-словесників нашої держави – усього 25 учасників! Молоді, активні, майстерні та світлі люди. Приємно, що перше гарне враження про місто вони отримали від освітян-словесників Рівного. Представники всіх закладів загальної середньої освіти нашого міста активно долучилися до створення комфортних умов перебування гостей. Цікаву екскурсію духовного спрямування в Покровському соборі організувала для гостей міста К.Сичик, заступник начальника управління освіти Рівненського міськвиконкому, залучивши до співпраці Мирославу Хомицьку, керівника недільної школи собору. Завдяки адміністрації Рівненського міського Палацу дітей та молоді на чолі з Іриною Первушевською учасники конкурсу мали можливість переглянути зворушливу виставу особливого театрального колективу «Намисто», насолодитися поезіями юних авторів та разом із Оленою Гордійчук, методистом Палацу, помандрувати у світ цікавих справ «педеемівців». За сприяння методиста КУ «РММК» Т.Грещук для конкурсантів було організовано цікаву пішохідну екскурсію містом, яку проводили учителі історії ЗОШ №1, НВК №2, ЗОШ №11. Серед тих, хто активно допомагав – Мирослава Жовтан, завідувач КУ «РММК», Зоя Макарчук, директор Рівненської гуманітарної гімназії, Віра Ординська, заступник директора РГГ, Ірина Дубич, заступник директора РГГ; Алла Гожа, керівник міського методоб’єднання, Ірина Якобчук, керівник МО РГ «Гармонія», Наталія Саприкіна, заступник директора ЗОШ №23, Оксана Гаврилюк, керівник МО РУГ, Богдана Машаненкова, учитель ЗОШ №10.

Щира вдячність керівникам закладів освіти та учителям, які не байдужі до подій, що формують позитивний імідж Рівного в Україні.


Г.Коломис та Ю.Кінжалова, методисти КУ «РММК»