gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1935
mod_vvisit_counterВчора1765
mod_vvisit_counterЗа тиждень7987
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8547
mod_vvisit_counterЗа місяць24316
mod_vvisit_counterПопередній місяць35498
mod_vvisit_counterЗагальна2724565

Зараз (20 хвилин назад): 31
Ваш IP: 52.55.186.225
,
Сьогодні: 2019-04-19 20:02

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Готуємося до старту Нової української школи

Якщо ти хочеш змін у майбутньому – стань цією зміною в сьогоденні. М.Ганді

З 1 вересня 2018 року в усіх перших класах України стартуватиме Нова українська школа. Освітяни міста упродовж року ґрунтовно  готуються до роботи з першокласниками за новими методиками, технологіями та стратегіями НУШ.

Заступники директорів з навчально-виховної роботи, які курують роботу початкової школи, 26 квітня 2018 року стали учасниками семінару-тренінгу за темою «На старті Нової української школи», який відбувся на базі ЗОШ № 18. На методичний захід завітала Кульчинська Г.Г., заступник міського голови, яка взяла активну участь  у роботі тренінгу.

Справжнім сюрпризом для присутніх був початок роботи тренінгу - директор школи Андрощук В.В. разом із двома помічницями-першокласницями запросив присутніх у ранкове коло і провів незабутню ранкову зустріч.

Учасники тренінгу відвідала уроки в пілотних 1-х класах, які вже рік працюють за новим Державним стандартом та новими програмами. Учителі Кирильчук І.А. (1-А клас) та Пастух С.О. (1-Б клас) разом зі своїми вихованцями презентували присутнім новий інтегрований курс «Я досліджую світ» за темами «Що найдорожче у житті?» та «Як ти, равлику, живеш?».

Учителі поділилися досвідом створення осередків у класі, роботи з учнями та батьками, розповіли про свої досягнення, проблеми та перспективи.

Упродовж семи годин роботи тренінгу освітяни опанували нові стратегії та методики НУШ, такі як: «Щоденник вражень», «Шкала ставлень», «Щоденні 5», фідбек «Валіза». Незабутні враження справила на присутніх методика гри «ЛЄГО». За допомогою якої освітяни пригадали особливості Концепції НУШ, Закону «Про освіту». Працюючи у командах досліджували новий Державний стандарт засобами гри «Показуха», створювали «ментальну карту» Державного стандарту. Справилися легко і з порівнянням Типових освітніх програм, створивши «діаграму Венна». Учасники тренінгу мали можливість познайомитися із методичним арсеналом НУШ: підручниками, дидактичними засобами навчання. Навіть спробували самі з підручних матеріалів створити необхідні засоби навчання на уроках у початковій школі. Окрім того педагоги вивчили декілька кінезіологічних вправ, які змушують мозок працювати на повну потужність, та взяли активну участь у проведенні тайм геймів (рухливих перерв).

А навчали учасників методичного заходу два тренери – Меркотан Л.І., заступник директора ЗОШ № 18 та Пучко Т.А., заступник завідувача міського методичного кабінету. Під час роботи семінару-тренінгу панувала дружня творча атмосфера. Час минув дуже швидко, проте неабиякий методичний арсенал кожен із учасників зміг взяти для себе.

Наприкінці заходу Кульчинська Г.Г. поспілкувалася із заступниками директорів, обговорили проблеми і визначили стратегічні напрямки підготовки до старту Нової української школи. Питань залишається чимало, проте у всіх є бажання зробити школу кращою. Заступник міського голови подякувала присутнім за активну підготовку до впровадження НУШ та побажала усім нам успіхів і наполегливості у досягненні мети.

Тетяна Пучко, заступник завідувача КУ «РММК»