gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні370
mod_vvisit_counterВчора1145
mod_vvisit_counterЗа тиждень2643
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8152
mod_vvisit_counterЗа місяць23517
mod_vvisit_counterПопередній місяць42746
mod_vvisit_counterЗагальна2573912

Зараз (20 хвилин назад): 27
Ваш IP: 54.236.180.104
,
Сьогодні: 2018-12-19 10:26

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


І стилосом, і пензлем…

Виявляється, рівненські філологи можуть створювати не лише  вишукані словесні картини, вони  здатні стати майстрами пензля! Саме такі дива відбулися під час клубу вчителів української мови та літератури «Освітянка», який  перетворився в справжнє «занурення» у світ європейського живопису в галереї «Євро-Арт». Організувала мистецькі мандри Оксана Миколаївна Максимчук, учитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи Рівненського економіко-правового ліцею.

Знайомство з живописом західноєвропейських та українських художників зі світовими іменами відбулося завдяки цікавій екскурсійній розповіді педагога та мистецтвознавця Анни Вітрук. Справжнім відкриттям для учасників клубу стали картини звичайних рівнян, наших сучасників, маленьких і дорослих, які відвідують школу живопису, що діє при галереї.

Мистецькі шедерви надихнули словесників до творчих пошуків: спочатку «малювали» весняні передвеликодні побажання, а потім – справжню картину! Старанно підбирали барви та зосереджено творили яскраву весняно-літню феєрію, якої так прагне душа після тривалої холодної зимовесни…

А ще вирішили, що від сьогодні незмінним атрибутом   уроків української мови та літератури в рівненських закладах освіти стануть мольберт, палітра, фарби й весняно-філологічний політ фантазії учителя та учнів!  Успіху!

Галина Коломис, методист КУ «РММК»