gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні294
mod_vvisit_counterВчора1145
mod_vvisit_counterЗа тиждень2567
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8152
mod_vvisit_counterЗа місяць23441
mod_vvisit_counterПопередній місяць42746
mod_vvisit_counterЗагальна2573836

Зараз (20 хвилин назад): 23
Ваш IP: 54.236.180.104
,
Сьогодні: 2018-12-19 09:39

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Обласний семінар «Базові засади використання елементів STEM-освіти при поглибленому вивченні природн

Відповідно плану спільних заходів Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна-2018» у Рівненській області та з метою поширення досвіду і здобутків у галузі STEM-освіти Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» 13 березня відбувся семінар «Базові засади використання елементів STEM-освіти при поглибленому вивченні природничо-математичних дисциплін».

Семінар включав теоретичну та практичну частину. В межах теоретичної частини виступили: Гавлітіна Т. М., проректор з науково-педагогічної роботи РОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри філософії, економіки та менеджменту освіти, відмінник освіти України, яка розкрила питання особливостей створення мережі STEM-закладів у регіоні. Жовтан М. А., завідувач КУ «Рівненський міський методичний кабінет» у своєму виступі презентувала 7 кроків до успішного впровадження STEM та наголосила на необхідності створення навчально-методичної платформи для самореалізації особистості учня та педагога. Давидюк Н. Ю., методист кабінету виховної роботи та позашкільної освіти РОІППО, кандидат педагогічних наук акцентувала увагу присутніх на методах виховання STEM-інноватора як важливого стратегічного завдання Нової української школи. Турбал Ю. В., професор кафедри «Прикладної математики» НУВГП, доктор фізико-математичних наук ознайомив учасників семінару із  особливостями підготовки фахівців із STEM-спеціальностей, окреслив умови співпраці закладів загальної середньої та вищої освіти. Желюк О. М., презентуючи роботу закладу як наукового ліцею, розкрив значення науки та технологій як базису сучасної STEM-освіти.

Під час практичної частини семінару учасники здійснили візит у творчу лабораторію вчителів – відвідали заняття з фізики (учитель: Шарабура А.О.), геометрії (учитель: Остапчук Л.С.), хімії (учитель: Максимчук І.С.), біології (учитель: Данилюк А.П.), де було презентовано інтеграцію елементів STEM у зміст навчальних предметів, побували на презентації учнівських робіт хакатону «Мій Start-Up» (методист кафедри: ЖелюкН.Д.), ознайомились із виставкою наукових надбань педагогів та  учнів ліцею, відвідали музей комп’ютерної техніки.

Під час «круглого столу» учасники семінару поділились своїми враженнями, поглядами на STEM-освіту, висловили пропозиції та побажання щодо співпраці з різними державними та соціальними інституціями у забезпеченні STEM-закладів новим поколінням техніки та обладнання.

Данилюк Р.Е., заступник директора з НВР ПМЛ «Елітар»

Давидюк Н. Ю., методист кабінету виховної роботи та позашкільної освіти РОІППО, кандидат педагогічних наук