gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1937
mod_vvisit_counterВчора1765
mod_vvisit_counterЗа тиждень7989
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8547
mod_vvisit_counterЗа місяць24318
mod_vvisit_counterПопередній місяць35498
mod_vvisit_counterЗагальна2724567

Зараз (20 хвилин назад): 27
Ваш IP: 52.55.186.225
,
Сьогодні: 2019-04-19 20:07

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Шевченкова весна в Рівному розпочалась із пісні

Справжня пісенна Шевченкіана відбулася 06 березня 2018 року на базі ПК «Текстильник». Пропагувати Шевченкове слово з допомогою пісні погодилось 26 колективів із закладів загальної середньої освіти міста Рівного, усього 400 учасників. Окремі заклади об’єднувались у творчі тандеми. Музичні твори вражали різноманіттям пісенних жанрів: Шевченко звучав і в естрадному, і в народному, і в інструментальному виконанні. Хорові колективи, ансамблі, дуети та окремі вокалісти вразили присутніх осучасненим, близьким для молоді Кобзарем. Приємно, що до колективного виконання пісень долучались і учні, і вчителі, і батьки. Усіх виконавців відзначила подяками ГО «Рівненське міське об’єднання товариства «Просвіта» імені Шевченка» голова організації, заступник начальника управління освіти Рівненського міськвиконкому, автор ідеї та ініціатор дійства Катерина Іванівна Сичик. Пані Катерина нагадала й про те, що кращі виконавці матимуть змогу здійснити аудіозапис Шевченкових пісенних творів. Завершальним акордом свята стало виконання пісні «Зацвіла в долині червона калина» зведеним хором із трьох колективів ЗОШ №23 (керівник Руслана Фурман), РГ «Гармонія» (Інна Опанасець), РКГ «Престиж» (керівник Ірина  Нагорна). Змістовне та пізнавальне обрамлення дійства здійснила чудова ведуча, просвітянка, а ще педагог-організатор та керівник театрального колективу ЗОШ №9 Валентина Подгайна. Особлива подяка за активну співпрацю в підготовці та проведенні заходу методисту КУ «Рівненський міський методичний кабінет» Ларисі Гуменюк.

Нагадуємо, Фестиваль пісень на слова Т.Шевченка відбувся в межах проекту «Просвіта сіє світло», що реалізується в рамках загальноміського проекту управління культури та туризму Рівненського міськвиконкому «Рівне – місто унікальних подій» та за підтримки управління освіти Рівненського міськвиконкому.

Хай весняні мелодії у супроводі сонячного настрою налаштовують усіх українців на утвердження миру, добра та любові!


Галина Коломис, просвітянка, методист КУ «РММК»