gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні604
mod_vvisit_counterВчора1344
mod_vvisit_counterЗа тиждень5298
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9926
mod_vvisit_counterЗа місяць20387
mod_vvisit_counterПопередній місяць45974
mod_vvisit_counterЗагальна2529700

Зараз (20 хвилин назад): 17
Ваш IP: 54.147.142.16
,
Сьогодні: 2018-11-15 12:40

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Семінар-практикум для вчителів математики з теми «Використання сучасного навчально-методичного забезпечення у процесі вивчення математики в умовах Нової української школи»

23 лютого 2018 року, в рамках співпраці Рівненського обласного інституту післядипломної  педагогічної  освіти  та видавництва «Ранок»  (м. Харків), на базі Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Рівненської міської ради відбувсясемінар-практикум для вчителів математики з теми «Використання сучасного навчально-методичного забезпечення у процесі вивчення математики в умовах Нової української школи» за участю Захарійченка Юрія Олексійовича, кандидата фізико-математичних наук, старшого викладача кафедри математики Національного університету «Києво-Могилянська академія», автора підручників та посібників з математики.

Юрій Олексійович презентував учасникам семінару можливості навчально-методичного комплекту  «Алгебра. 9 клас» (автори: Прокопенко Н.С., Захарійченко Ю.О., Кінащук Н.Л.) та акцентував увагу на  особливостях вивчення теми «Основи комбінаторики, теорії ймовірностей та статистики» в курсі алгебри 9 класу.

Учителі стали активними учасниками творчої майстерні вчителя математики – конструювали уроки алгебри з використанням засобів навчально-методичного комплекту «Алгебра. 9 клас».

Учасники семінару мали можливість ознайомитись з основними напрямами підготовки учня до участі в зовнішньому незалежному оцінюванні з математики, набути корисний досвід щодо шляхів формування предметних та ключових компетентностей учнів у навчанні математики.

За результатами семінару учасники отримали сертифікати.

Рівненський міський методичний кабінет