gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1896
mod_vvisit_counterВчора1765
mod_vvisit_counterЗа тиждень7948
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8547
mod_vvisit_counterЗа місяць24277
mod_vvisit_counterПопередній місяць35498
mod_vvisit_counterЗагальна2724526

Зараз (20 хвилин назад): 27
Ваш IP: 52.55.186.225
,
Сьогодні: 2019-04-19 19:37

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


КЕРІВНИКИ ГУРТКІВ ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВОГО МИСТЕЦТВА ТА ВЧИТЕЛІВ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ ОПАНОВУВАЛИ НАВИКИ РОБОТИ З НОВИМ МАТЕРІАЛОМ – ФОАМІРАНОМ

01.03.2018 року на базі філіалу «Ровесник» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді (директор Сосновчик Т.О.) відбувся семінар-практикум декоративно-ужиткового мистецтва для керівників гуртків та вчителів трудового навчання з теми «Фоаміран в сучасному дизайні. Легко. Зручно. Ефектно». У заході взяли участь 22 педагога міста.

Тетяна Приймачек, завідувач відділу МЦТУМ, ознайомила присутніх з особливостями інноваційного декоративного пінистого матеріалу «фоаміран», його видами, технологічними властивостями, можливостями застосування в творчості та дизайні.

Керівники гуртків Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Дорощук Людмила та Хилько Любов презентували колегам виставку виробів своїх вихованців із цього матеріалу.

Любов Хилько, методист МЦТУМ, провела майстер-клас «Троянда з фоамірану» з технологією використання праски та без праски, акцентувала увагу на перспективи впровадження фоамірану  у роботу з дітьми.

Учасники семінару мали можливість власноруч попрацювати із фоаміраном та виготовити оригінальні троянди.  В процесі роботи колег консультували педагоги МЦТУМ-у Любов Хилько та Тетяна Приймачек.

Семінар завершився обговоренням перспектив подальшої співпраці закладів загальної середньої та позашкільної  освіти міста у вирішенні проблемних питань, пов`язаних із опануванням технологіями використання нових матеріалів у роботі та мотивації школярів до занять декоративно-ужитковим мистецтвом.

Іван Іщук, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"