gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні293
mod_vvisit_counterВчора1145
mod_vvisit_counterЗа тиждень2566
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8152
mod_vvisit_counterЗа місяць23440
mod_vvisit_counterПопередній місяць42746
mod_vvisit_counterЗагальна2573835

Зараз (20 хвилин назад): 22
Ваш IP: 54.236.180.104
,
Сьогодні: 2018-12-19 09:39

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


ПЕДАГОГИ РІВНЕНСЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ ТВОРЧОСТІ ДІЛИЛИСЬ СВОЇМИ ТВОРЧИМИ ЗНАХІДКАМИ З КОЛЕГАМИ ОБЛАСНИХ ЗАКЛАДІВ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Незаперечним показником фахової майстерності педагога є той факт, що до нього за порадою звертаються колеги, цікавляться досвідом, консультуються. Педагогічний колектив Рівненського міського центру учнівської творчості Рівненської міської ради (директор Сосновчик Т.О.) неодноразово вже підтвреджував своє реноме справжнього сузір`я педагогів-новаторів вищого гатунку, про це свідчать безліч семінарів, майстер-класів, воркшопів місцевого, регіонального тав всеукраїнського рівнів. Ось і 27 лютого 2018 року МЦТУМ гостинно відчинив свої двері для всіх, хто бажав дізнатись про нові тенденції в царині навчання вихованців закладу позашкільної освіти початковому технічному моделюванню.

Навіть лютий мороз, на який всі останнім часом звикли нарікати, не став на заваді творчим керівникам обласних закладів позашкільної освіти долучитись до нового, познайомитись із досвідом колег і звісно розповісти про свої досягнення. До семінару-практикуму долучились 22 педагоги.

Керівники гуртків міського центру учнівської творчості презентували завдання, які мотивують юних гуртківців пізнавати нове, робити відкриття. Родзинкою заходу став майстер-клас із використання гофропаперу для виготовлення різноманітних поробок. Робота з таким матеріалом і в такому контексті стала для учасників семінару своєрідним відкриттям.

Педагоги-позашкільники високо оцінили педагогічний пошук колег зі МЦТУМу і виказали бажання подальшої співпраці, яка буде спрямована на обмін досвідом та удосконалення організації гурткової роботи в закладах позашкільної освіти.


Іван Іщук, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"