gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні615
mod_vvisit_counterВчора1282
mod_vvisit_counterЗа тиждень7327
mod_vvisit_counterПопередній тиждень13210
mod_vvisit_counterЗа місяць16396
mod_vvisit_counterПопередній місяць71923
mod_vvisit_counterЗагальна3388432

Зараз (20 хвилин назад): 18
Ваш IP: 3.234.241.200
,
Сьогодні: 2020-07-11 14:57

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


За крок до Шевченкової весни

Хоч за вікном  сніг, мороз та хуртовина, в учнів закладів загальної середньої освіти міста Рівного весняний настрій. І це завдяки конкурсу читців-декламаторів та юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській», який традиційно відбувається напередодні Шевченківських свят і є своєрідним предвісником весни. Цьогоріч конкурс  відбувся на базі ЗОШ №24 (директор Г.Цюцюра) 26 та 27 лютого.

Приємно, що незважаючи на холод та наступи простудних захворювань до участі в конкурсі долучилось майже сто школярів із 32 закладів освіти міста. Конкурсанти представляли свої декламаторські таланти в трьох вікових категоріях та в трьох номінаціях (читці-декламатори, інсценізація або композиція, авторська поезія).

Журі відзначило зростання рівня виконавської майстерності школярів,  підбір цікавих форм представлення Шевченкових творів. Обрати кращих серед великої кількості майстерних виконавців було не просто. За підсумками конкурсу визначено переможців та лауреатів.

Переглянути протоколи...

Бажаємо всім учасникам  творчих звершень та  приємних весняних несподіванок. А  патріотично-весняний настрій, який панував упродовж двох конкурсних днів,  утвердив думку, що до Шевченківських святкувань у кожному закладі вже закладено гарну основу. І Шевченкова справжня сонячна весна вже на порозі!


Галина Коломис, методист КУ «РММК»