gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1227
mod_vvisit_counterВчора1717
mod_vvisit_counterЗа тиждень4167
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць25468
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2487076

Зараз (20 хвилин назад): 24
Ваш IP: 54.198.55.167
,
Сьогодні: 2018-10-17 17:24

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Педагогічні читання за книгою Стівена Кові

Ми самі повинні стати тими змінами, які прагнемо побачити у світі. Махатмі Ганді

6 лютого 2018 року у Рівненському НВК № 26 пройшли педагогічні читання за книгою Стівена Кові «7 звичок надзвичайно ефективних людей». Саме цю книгу рекомендує нова українська школа сучасним педагогам і батькам.

Захід відбувся у формі інтелект-кафе, в якому взяли участь вчителі шкіл міста та учні 4-Б класу. А підготували подачу страв у кафе «Успіх» група креативних вчителів під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Т.Д.Харковець. Педагоги закладу Л.А.Миргородська, О.О. Павлюк, В.Ю.Павлюк, О. П.Люшина, О.О.Поплавська, А. Я.Дмитрук, І.М.Єфремова, К.В.Троневич, Т.Л.Сидорчук, О.В.Сидорчук творчо представили потужні інструменти розвитку особистості, які на думку автора бестселера, допоможуть людині самовдосконалюватися на протязі всього життя, сформулювати для себе життєві пріоритети й цілі. Переконали присутніх, що людині можливо максимально реалізувати закладений в ній природний потенціал, стати кращим у професійній діяльності та вибудувати гармонійні взаємини з оточенням.

Учасників методичного заходу зацікавили життєві ідеї успіху Стівена Кові, які стануть корисними  для життя на роботі й удома. Думаю, кожен, хто її читатиме, зрозуміє, чому вона користується популярністю серед читачів не тільки в Україні,а за її межами.


Л.А.Миргородська, голова ШМО вчителів початкових класів Рівненського НВК № 26