gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні757
mod_vvisit_counterВчора1921
mod_vvisit_counterЗа тиждень2678
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10101
mod_vvisit_counterЗа місяць30419
mod_vvisit_counterПопередній місяць45151
mod_vvisit_counterЗагальна2085538

Зараз (20 хвилин назад): 39
Ваш IP: 54.163.53.153
,
Сьогодні: 2018-02-20 11:32

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


День безпезпечного інтернету. Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою»

Для багатьох молодих людей  21 століття їх особистість в Інтернеті, соціальні взаємодії та діяльність є такими ж важливими, як їхнє життя у фізичному світі. Отже, вчителі повинні визнати це і допомагати молодим людям максимально використовувати можливості онлайнових технологій та соціальних мереж для розвитку ключових компетенцій і, що найважливіше, для того, щоб стати відповідальними громадянами.

06 лютого 2018 року у навчальному інформаційно-інноваційному центрі проведено навчальний захід, який був спрямований на вивчення прав, обов’язків та заохочення до роздумів про поведінку онлайн. Методист центру Ірина Пригорницька ознайомила педагогів міста із Політиками конфіденційності та налаштування конфіденційності у соціальних мережах та сайтах, детальніше занурились у тему протидії мові ненависті, замислилися над небезпеками та можливостями, які надає онлайн реклама і над фото та відео дітей, кількість яких так стрімко зростає в Мережі.

Відзначаючи позитивну силу Інтернету, у 2018 році тема Дня безпечного Інтернету «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» надихаємо кожного\кожну приєднатися до всесвітнього руху, брати участь, використовувати кращий потенціал Інтернету для об’єднання людей.

Ми впевнені, освіта може допомогти створити  кращий Інтернет через створення та просування позитивного контенту та безпечних сервісів онлайн; через надання можливості користувачам реагувати на будь-які складнощі, забезпечуючи чіткі й безпечні поради, впроваджуючи легкі у користуванні та безпечні інструменти та надаючи швидкий доступ до підтримки, якщо щось трапилось.


Ірина Пригорницька, методист НІІЦ при КУ «РММК»