gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні756
mod_vvisit_counterВчора1182
mod_vvisit_counterЗа тиждень5957
mod_vvisit_counterПопередній тиждень7574
mod_vvisit_counterЗа місяць19704
mod_vvisit_counterПопередній місяць34883
mod_vvisit_counterЗагальна2606194

Зараз (20 хвилин назад): 16
Ваш IP: 34.203.213.116
,
Сьогодні: 2019-01-18 17:53

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Як молоді філологи досвід переймали

Молоді вчителі української мови, зарубіжної та української  літератури міста удосконалювали свою професійну майстерність у Школі молодого вчителя-словесника, яка відбулася 24 січня 2018 року на базі природничо-математичного ліцею «Елітар» (директор О.М.Желюк). Учасники заходу працювали над питаннями, які стосувалися використання сучасних підходів на уроках літератури.

Формування інформаційного кола щодо пошуку шляхів та засобів формування компетентнісно зорієнтованого школяра в умовах  сучасного освітнього закладу розпочала керівник кафедри гуманітарних предметів ПМЛ «Елітар» Галина Олександрівна Бандюк.

Відчути художній твір на дотик, на смак, на запах та за допомогою  палітри відчуттів зрозуміти його ідейно-тематичне спрямування та художньо-естетичну цінність допомогла присутнім учитель української мови та літератури закладу Мар’яна Романівна Соловей, лауреат І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018». Крім того, Мар’яна Романівна продемонструвала й інші можливості доцільного використання біоадекватних прийомів та методів на уроках літератури.

Як з допомогою «хмарних технологій» зробити інтернет корисним для учнів, а урок – цікавим  розповіла Оксана Ігорівна Бондаренко, учитель української мови та літератури ліцею. У співпраці з учителем інформатики Юрієм Ростиславовичем Середюком вона створила свою систему партнерського інтернет-спілкування з учнями з актуальних мовно-літературних тем. Досвідом роботи з питань мотивації школярів до читання  ділилась із учасниками вчитель зарубіжної літератури, заступник директора з виховної роботи Алла Іванівна Перепелиця.

Про те, що діяльність учителів-словесників ПМЛ «Елітар» зацікавала молодих педагогів міста, свідчили запитання та схвальні відгуки під час підсумково-рефлексійного етапу Школи.


Галина Коломис, методист КУ «РММК»