gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні757
mod_vvisit_counterВчора1182
mod_vvisit_counterЗа тиждень5958
mod_vvisit_counterПопередній тиждень7574
mod_vvisit_counterЗа місяць19705
mod_vvisit_counterПопередній місяць34883
mod_vvisit_counterЗагальна2606195

Зараз (20 хвилин назад): 15
Ваш IP: 34.203.213.116
,
Сьогодні: 2019-01-18 17:55

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


МІСЬКА АВТОШКОЛА ТСОУ ОСВІТНІЙ ПАРТНЕР У ФОРМУВАННІ НАВИЧОК БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ ШКОЛЯРІВ НА ДОРОЗІ

31 січня 2018 року на базі Рівненської автошколи ТСОУ(товариство сприяння обороні України) відбувся міський семінар-практикум для учителів основ здоров`я з теми «Безпека дорожнього руху. Шляхи організації ефективної роботи з учнями».

До участі у заході долучились педагоги 28 закладів загальної середньої освіти міста.

Учасники семінару мали можливість  ознайомитись із особливостями роботи та перспективами співпраці з колективом Рівненської автошколи ТСОУ. Заступник директора автошколи С. Левчук продемонстрував колегам освітні можливості закладу, ознайомив із медіаматеріалами, напрацюваннями колективу автошколи, які можна використовувати для навчання школярів правилам безпечної поведінки на дорозі у ролі різних учасників дорожнього руху (пішохода, пасажира, велосипедиста, водія мопеда або скутера).

Завідувач спортивно-технічного відділу Рівненського міського центру учнівської творчості Р.Мандзюк ознайомив присутніх із методикою та особливостями вивчення правил дорожнього руху різними категоріями учнів та продемонстрував презентації  роботи гуртків Центру і відеоматеріали змагань з мотокросу та картингу.

Учасники семінару висловили спільну думку, що досягнення обізнанності школярів щодо правил дорожнього руху, зниження травматизму дітей, що трапляється внаслідок ДТП, можливо досягнути в процесі систематичної співпраці школи, сім`ї, громадськості.

В ході заходу було розглянуто проблему неорганізованого заняття підлітками вело- та мотоспортом. Такі заняття без необхідної технічної підготовки призводять до трагічних наслідків. Єдиним ефективним способом впливу на цю проблему педагоги визнили необхідність залучення таких дітей до відповідних гуртків спортивно-технічного профілю.

Практична частина семінару предбачала демонстрацію прийомів, які вихованець мотогуртка має опанувати, для впевненного використання засобу пересування (скутера, мопеда тощо). Керівниками гуртків МЦТУМ Н. Бобровницьким та О. Постригачем була підготовлена мототехніка і демонстраційна траса для відпрацювання елементів фігурного водіння мотоцикла. Учасникам семінару було запропоновано спробувати себе в ролі гуртківця і проїхатись на мопеді, проте охочих до такого експерименту не виявилось.

Педагоги високо оцінили рівень запропонованих в ході семінару навчально-демонстраційних матеріалів та відкрили для себе нові можливості співробітництва із педагогами МЦТУМ та Рівненської автошколи ТСОУ.

Іван Іщук, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"