gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні58
mod_vvisit_counterВчора1303
mod_vvisit_counterЗа тиждень1361
mod_vvisit_counterПопередній тиждень14189
mod_vvisit_counterЗа місяць54976
mod_vvisit_counterПопередній місяць49827
mod_vvisit_counterЗагальна2256786

Зараз (20 хвилин назад): 21
Ваш IP: 54.162.253.34
,
Сьогодні: 2018-05-28 01:05

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Засідання школи молодого вчителя іноземних мов

18.01.2018 р. на базі РУГ відбулось заняття школи молодого вчителя  іноземних мов  «Використання сучасних методик і технологій на уроках іноземної мови з метою комунікативно-мовленнєвого розвитку учнів відповідно до оновлених програм». На початку семінару методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет» Кінжалова Ю.С. ознайомила учасників семінару з дидактичними та методичними стратегіями формування комунікативної компетентності учнів відповідно до оновлених програм. Під час проведення «методичної студії» учителі іноземних мов РУГ Ярмольчук С.С.,  Лобащук Г.Т., Жук Л.Р. поділилися з присутніми досвідом роботи з питання використання інтерактивних технологій, ІКТ з метою розвитку комунікативних умінь учнів у навчанні усного продукування та творчого письма. Молодих педагогів зацікавили також ідеї досвіду Дідій Л.М.  щодо формування комунікативної компетентності учнів на уроках домашнього читання. У ході методичної майстерні молоді вчителі за допомогою досвідчених колег моделювали різноманітні навчально-мовленнєві ситуації, наближені до життєвих реалій, виконували творчі комунікативні вправи, шукали ефективні  шляхи перетворення навчання на цікавий процес активного діалогу учителя з учнями.

Юлія Кінжалова, методист КУ "РММК"