gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні783
mod_vvisit_counterВчора1182
mod_vvisit_counterЗа тиждень5984
mod_vvisit_counterПопередній тиждень7574
mod_vvisit_counterЗа місяць19731
mod_vvisit_counterПопередній місяць34883
mod_vvisit_counterЗагальна2606221

Зараз (20 хвилин назад): 26
Ваш IP: 34.203.213.116
,
Сьогодні: 2019-01-18 18:16

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Рівне – соборне!

Завдяки історичній пам’яті людина стає особистістю, народ – нацією, країна – державою! М. Грушевський

22 січня – особливий день в історії України. Він був таким 99 років тому, на Софіївській площі в Києві, коли після проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки справдилися мрії мільйонів українців про неподільну Українську державу. Цей день є таким і сьогодні, коли знову її сини відддають своє життя за незалежність та соборність рідної землі.

22 січня 2018 року рівняни зібралися біля пам’ятника «Загиблим за Україну», щоб сказати, що Рівне – частинка великої, соборної Держави.

Звучали рядки історичної довідки, підготовленої вчителем історії Рівненської гімназії «Гармонія», кандидатом історичних наук Тарасом Пилиповичем, читали патріотичну поезію Скарженко Софія із СпШ №15, Меркотан Єлизавета із ЗОШ №18 та Сорока Владислав, юний поет із ЗОШ №28, співав зворушливу пісню-молитву талановитий Максим Давидюк, грав військовий оркестр.

До пам’ятника загиблим Героям лягли квіти від представників влади та від військових. В урочистий настрій заходу «впліталися» роздуми про сучасну історію України і мрії про мир. І про те, що сьогодні, як ніколи раніше, «чуття єдиної родини» об’єднує Схід і Захід. Вивчає українську мову той, хто все життя говорив російською. Герої не вмирають, а любов і віра творять чудеса. У щирій любові воскресне соборна Україна. Наша Україна.

В молитві єдналися різні народи,

стояли пліч-о-пліч за волю сини.

А ворог шукав в чистих душах вини

й знайшов …в них любов

до вкраїнського роду.


Мирослава Жовтан, завідувач міського методичного кабінету