gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні614
mod_vvisit_counterВчора1145
mod_vvisit_counterЗа тиждень2887
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8152
mod_vvisit_counterЗа місяць23761
mod_vvisit_counterПопередній місяць42746
mod_vvisit_counterЗагальна2574156

Зараз (20 хвилин назад): 24
Ваш IP: 34.228.142.94
,
Сьогодні: 2018-12-19 14:26

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Приємно дарувати людям свято!

У родинному затишному колі у стінах Рівненського економіко-правового ліцею 11 січня 2018 року відбулося засідання клубу заступників директорів з виховної роботи шкіл м.Рівного. У  програмі засідання клубу було все: конкурси, колядки та  хендмейд «Сніговик-оберіг своїми руками»,  а головне – чудова святкова атмосфера. Але найважливіше для заступників директорів – це доброзичливі стосунки в колективі, підтримка колег, взаєморозуміння та поцінування роботи.

Учасників засідання колядками та щедрівками, гарними побажаннями привітали зі святом Різдва Христового ліцеїсти, директор закладу Петро Коваль, заступник міського голови Галина Кульчинська, головний спеціаліст управління освіти Людмила Грекул та  методист Наталія Будько.

Приємно дарувати свято людям!


Заступник директора з виховної роботи Наталія Алексійчук