gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні565
mod_vvisit_counterВчора1145
mod_vvisit_counterЗа тиждень2838
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8152
mod_vvisit_counterЗа місяць23712
mod_vvisit_counterПопередній місяць42746
mod_vvisit_counterЗагальна2574107

Зараз (20 хвилин назад): 13
Ваш IP: 34.228.142.94
,
Сьогодні: 2018-12-19 13:41

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


«Методичні витівки»: професійний комфорт і невимушене спілкування

Новорічно-різдвяні свята – це дні, коли ми насолоджуємося атмосферою свята, радіємо родинним зустрічам, подарункам і …вихідним.

Це час, коли ми можемо дещо сповільнити власний темп, оцінити зроблене, подумати про майбутнє і навіть забути на певний час про роботу і відпочити, адже уміння відпочивати – важлива складова успіху і здоров’я.

Створення дружньої, невимушеної атмосфери спілкування, відчуття професійного комфорту, яке так важливе для педагога,  – такою була мета «Методичних витівок» учителів математики, хімії, біології та фізики, які відбулися 9 січня 2018 року в СпШ №15. У методичному заході взяло участь 107  педагогів.

«Методичні витівки» відбуваються вже втретє. Щороку для учасників методисти міського методичного кабінету Лариса Гуменюк та Наталія Букша, організатори заходу, пропонують інші теми для спілкування. Найважливіше завдання вбачають у мотивації педагогів до позитивного мислення, до самоосвіти, саморозвитку та обміну думками, інформацією, креативними ідеями.

Цьогоріч «витівки» були цікаві тим, що до участі доєдналися фізики, а темою заходу стали «Таємниці світу геніїв». Педагоги, відкриваючи завісу цього не пізнаного до кінця світу, висвітлювали життєві сторінки геніїв з області математики, фізики, хімії та біології, розповідали про нобелівських лауреатів із учительських родин, про видатних українців та постаті, які вплинули на імідж сучасної України.

Учасники заходу мали можливість «протестувати» себе на ознаки геніальності та почути «рецепти», як ці ознаки розвинути, як виховати геніїв за методикою Ласло Полгара.

Дискусійними були питання щодо того, хто править світом сучасності і чи можуть двієчники стати геніями.

Педагоги СпШ №15, розповівши про творчі, неординарні родини свого закладу і про талановитих учительських дітей та внуків, наголосили на важливій життєвій істині – потрібно любити власних дітей, дарувати їм вільний час, цікавитися їхніми інтересами і розвивати таланти.

Учителі п’ятнадцятої школи запропонували для учасників майстер-клас з виготовлення новорічної свічки, рецепти смачних страв, а учні – чудове різдвяне віншування.

«Генії не падають з небес, вони повинні мати можливість розвиватися». Завдання сучасного учителя – створити умови для розвитку талановитих дітей.


Мирослава Жовтан, завідувач КУ "Рівненський міський методичний кабінет"