gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні568
mod_vvisit_counterВчора1145
mod_vvisit_counterЗа тиждень2841
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8152
mod_vvisit_counterЗа місяць23715
mod_vvisit_counterПопередній місяць42746
mod_vvisit_counterЗагальна2574110

Зараз (20 хвилин назад): 15
Ваш IP: 34.228.142.94
,
Сьогодні: 2018-12-19 13:45

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


«Учитель року – 2018»: готуємося до нового старту

У лютому 2018 року стартує  ІІ (обласний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року». Рівненські педагоги, переможці І (міського) туру, готуються до нового старту.

Нагадуємо, що цьогоріч конкурс відбувається в чотирьох номінаціях – «Українська мова та література», «Фізика», «Німецька мова», «Фізична культура».

Випробування І (міського) туру проводилися упродовж трьох конкурсних днів у листопаді 2017 року. Педагоги міста, які зареєструвалися як учасники конкурсу, взяли участь у п’яти випробуваннях: у трьох відбіркового етапу – «Фахове тестування», «Методичний практикум», «Практична робота», і в двох фінального – «Урок» та «Навчальний проект».

Три дні конкурсних випробувань! Наші педагоги – тести складали, ментальні та дорожні карти малювали, у дискусійному клубі грали, проекти захищали, сучасні уроки демонстрували – і показали, що вони – учителі Нової української школи!

У кожній номінації компетентне журі визначило лауреатів та переможця, який представлятиме місто Рівне на обласному етапі конкурсу. Фіналістів І (міського) туру вшановано 1 грудня 2017 під час проведення урочистостей з нагоди закриття фінального етапу конкурсу.

У номінації «Українська мова та література» лауреати конкурсу – Соловей Мар’яна Романівна, учитель природничо-математичного ліцею «Елітар», та Зайва Олена Анатоліївна, учитель класичної гімназії «Престиж». Переможцем у цій номінації стала Островська Катерина Миколаївна, учитель Рівненської гуманітарної гімназії.

У номінації «Фізична культура» лауреатами стали Радчик Володимир Васильович, учитель ЗОШ №11, майстер спорту міжнародного класу, та Горечко Віктор Зіновійович, учитель класичної гімназії «Престиж». Перемогу в цій номінації здобула Шевчук Наталія Михайлівна, учитель ЗОШ №27, майстер спорту України.

Лауреати в номінації «Німецька мова» – Омельчук Олена Михайлівна, учитель ЗОШ №1, та Килюшик Юлія Олександрівна, учитель СпШ№15. Переможець у номінації «Німецька мова» – Ваколюк Людмила Юріївна, учитель Рівненської гуманітарної гімназії.

У номінації «Фізика» переможцем стала Романчук Катерина Геннадіївна, учитель НВК №19. Шевчук Віталій Павлович, учитель НВК «Колегіум», –  лауреат конкурсу.

Щиро бажаємо переможцям успіхів у ІІ (обласному) турі конкурсу!


Мирослава Жовтан, завідувач КУ "Рівненський міський методичний кабінет"