gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні564
mod_vvisit_counterВчора1145
mod_vvisit_counterЗа тиждень2837
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8152
mod_vvisit_counterЗа місяць23711
mod_vvisit_counterПопередній місяць42746
mod_vvisit_counterЗагальна2574106

Зараз (20 хвилин назад): 12
Ваш IP: 34.228.142.94
,
Сьогодні: 2018-12-19 13:40

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Формуємо компетентності цікаво та творчо

Які прийоми та форми роботи є найбільш дієвими при формуванні ключових та предметних компетентностей на уроках української мови та літератури, дізнавалися учителі-словесники міста 20.12.2017 року під час педагогічної майстерні, яка відбулася на базі Рівненського НВК «Колегіум» (директор П.І.Куделя).

Учасники заходу мали можливість побачити дієві форми роботи, що сприяють формуванню інформаційної компетентності, та побути в ролі учнів 6 класу на уроці української мови з теми «Рід іменника. Іменники спільного роду», який провела О.К. Мороз, учитель української мови та літератури. Крім того, учитель-словесник закладу Л.В.Рудюк ознайомила присутніх з умовами формування в учнів життєвих компетентностей  на уроці української літератури під час вивчення поезії І.Малковича «З янголом на плечі». Про практичний та теоретичний аспекти формування громадянської відповідальності школярів засобами мови та літератури розповіли П.М.Попович, заступник директора, учитель української мови та літератури, та Г.В.Кравчук, учитель української мови та літератури НВК «Колегіум».

Учасники майстерні активно долучались до запропонованих форм роботи та насолоджувались новорічно-різдвяною атмосферою, яку створили педагоги-словесники НВК «Колегіум».

Галина Коломис, методист КУ «РММК»