gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1719
mod_vvisit_counterВчора1808
mod_vvisit_counterЗа тиждень5221
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10875
mod_vvisit_counterЗа місяць24875
mod_vvisit_counterПопередній місяць46202
mod_vvisit_counterЗагальна2034843

Зараз (20 хвилин назад): 22
Ваш IP: 54.90.237.148
,
Сьогодні: 2018-01-17 23:47

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Формуємо компетентності цікаво та творчо

Які прийоми та форми роботи є найбільш дієвими при формуванні ключових та предметних компетентностей на уроках української мови та літератури, дізнавалися учителі-словесники міста 20.12.2017 року під час педагогічної майстерні, яка відбулася на базі Рівненського НВК «Колегіум» (директор П.І.Куделя).

Учасники заходу мали можливість побачити дієві форми роботи, що сприяють формуванню інформаційної компетентності, та побути в ролі учнів 6 класу на уроці української мови з теми «Рід іменника. Іменники спільного роду», який провела О.К. Мороз, учитель української мови та літератури. Крім того, учитель-словесник закладу Л.В.Рудюк ознайомила присутніх з умовами формування в учнів життєвих компетентностей  на уроці української літератури під час вивчення поезії І.Малковича «З янголом на плечі». Про практичний та теоретичний аспекти формування громадянської відповідальності школярів засобами мови та літератури розповіли П.М.Попович, заступник директора, учитель української мови та літератури, та Г.В.Кравчук, учитель української мови та літератури НВК «Колегіум».

Учасники майстерні активно долучались до запропонованих форм роботи та насолоджувались новорічно-різдвяною атмосферою, яку створили педагоги-словесники НВК «Колегіум».

Галина Коломис, методист КУ «РММК»