gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні972
mod_vvisit_counterВчора1180
mod_vvisit_counterЗа тиждень972
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10369
mod_vvisit_counterЗа місяць37803
mod_vvisit_counterПопередній місяць53154
mod_vvisit_counterЗагальна2452327

Зараз (20 хвилин назад): 39
Ваш IP: 54.198.23.251
,
Сьогодні: 2018-09-24 14:48

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Зарубіжна література. Плануємо, мотивуємо, прогнозуємо…

Усього, що треба знати, навчити не можна, учитель може зробити лише одне – вказати дорогу. Річард Олдінгтон

Яким має бути сьогодні урок зарубіжної літератури? Які зміни для сучасного вчителя-філолога є найбільш актуальними? З чого варто почати зміни до організації освітнього літературного процесу? Що з напрацьованого варто залишити, а що оновити?  Саме ці запитання хвилювали вчителів зарубіжної літератури міста, учасників педагогічної майстерні з теми «Урок зарубіжної літератури в умовах Нової української школи. Крок перший: плануємо, мотивуємо, прогнозуємо». Майстерня відбулася 13.12.2017 року на базі Рівненської ЗОШ №25 (директор С.Лінчук).

Оригінальна літературна  імпреза «Чи вірите ви в дива?» у виконанні учнів школи стала справжнім мотиватором присутніх до читання кращих зразків сучасної дитячої зарубіжної літератури. Про здобутки та перспективи діяльності вчителів зарубіжної літератури закладу інформував заступник директора, учитель зарубіжної літератури ЗОШ №25 В.І. Лукашенко. Учителями зарубіжної літератури  школи І.О.Новосад та І.В. Костюк цікаво презентовано власні напрацювання з теми.  На етапі соціалізації учасники заходу створили ментальні карти уроків літератури з актуальних тем та презентували їх.

Завершальним акордом майстерні стала інсценізація твору Е.Портер «Полліанна» учасниками театральної студії закладу під керівництвом Г.В. Романюк.

Крім навчально-методичних презентацій,  кафедра учителів-словесників ЗОШ №25 (керівник –  Н.Г.Любчик) створила для присутніх атмосферу очікування новорічних див та різдвяних сюрпризів.

Галина Коломис, методист КУ «РММК»